Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek ezekkel a jelzésekk...

Az emberek ezekkel a jelzésekkel mit válaszolnak pontosan?

Figyelt kérdés

Facebookon egy linkre több mint ezer hozzászólás érkezett, a hétfőtől érvénybe lépett jelentős enyhítéssel kapcsolatban és én is irtam rá mégpedig olyat, hogy én ennek örülök, végre ha valamennyire is de megindul az élet ujra.


Nem válaszolt szóban senki a kommentemre csak arcokat és kezeket kommentált a válaszomra. Van aki egy narancssárga nagyon mérges arccal reagált, van aki ájult röhögős arccal, van aki pedig egy kék színű kézzel reagált, aminek a hüvelykujja felfelé mutat.


Mivel én még eddig nem nagyon használtam ilyen jeleket, most kezdek használni, egy párat tudok, de van olyan amit nem, hogy nem tudok, inkább nem értem.


Szerintetek mit jelent az a reagálás, hogy nagyon mérges narancssárga arc, kire mérges rám vagy a helyzetre, vagy nem ért velem egyet? Az ájultan nevetéssel nem tudom, hogy vagy kinevet engem vagy örűl ő is, mint én az enyhítéseknek. A kék színű kéz, gondolom azt jelenti, hogy aki olyat kommentelt, egyetért velem, ő is ugyanazt szeretné.

Ezt csak én gondolom, de valójában mit jelentenének az ilyen kommentjelek, ezekkel mit akarnak azok az emberek mondani amikkel kommentelnek, amiket említettem?


Azért az emberek emberi tulajdonságok kategóriába tettem fel a kérdést, mert a kommentjeleket a facebookon emberek nyomják, mert más a véleményük vagy ugyanaz. Elnézést, ha már kicsit buta vagyok ehhez.



2020. ápr. 30. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A feltartott hüvelykujjú kéz a lájk jel, lényegében szimpla egyetértést jelent.

A röhögő fej jelentése, hát ez vicces/marhaság, vagy valami hasonló.

A mérges fej azt jelenti hogy az illetőt bosszantja, felmérgelte az írásod.

2020. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én csak két jelet használok, természetesen mosolygót és szomorút, amik egyértelmű mit jelentenek.


Ezeket amiket nem tudtam pontosan, azért kérdezem, hogy mit akarnak pontosan reagálni az emberek.

2020. ápr. 30. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg még sokan tartanak attól hogy korai az enyhítés, nehogy egy második fertőzési hullám legyen belőle, és kezdődjön minden elölről. Gyanítom, erre szóltak a mérges meg a kiröhögős fejek.
2020. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rá állsz az ikonra, kiírja hogy melyik mit jelent. Dühös, szomorú, tetszik stb.
2020. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!