Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki a boltokban, vagy tömegköz...

Aki a boltokban, vagy tömegközlekedési eszközön az előírások ellenére nem takarja el az arcát, az miért nem teszi? Azért, mert csak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Azért.
2020. máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Mert ő a nagy hős, aki majd megmutatja.....
2020. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő a Magyar Népmesékből a székely asszony: "Én bizony nem!","Én biza azért se!" 😁
2020. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Mert minek? Az csak akkor ér valamit, ha én fertőzött vagyok, mert nem adom tovább. Attól nem véd meg, hogy elkapjam.
2020. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Mert pénzbe kerül. Ha nem köhögök meg tüsszentek, akkor minek. Pécsen lakok itt még nem kötelező egyébként.
2020. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

5. Ez eddig oke, de mar hetekkel ezelott elhangzott ezzel szemben az az erv, hogy lehetsz ugy hordozo, hogy te nem betegszel meg tole, de masnak tovabb adod es az igen.

Ezt esetleg eddig nem hallottad? :D

2020. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

“ Ha nem köhögök meg tüsszentek, akkor minek.”


Te még nem láttad magad ellenfenyben amikor beszelsz es egy kis nyal froccs elhagyja a szad? Nem kell ehez kohogni, tusszenteni. Ez pedig tobbszor fordul elo mint gondolnad, csak nem latod mert nem mindig a lemeno szembe napfenybe beszelsz. ;)

2020. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8. Jó, de ki se nyitom a szám a boltban.
2020. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, én pl. konkrétan úgy érzem, hogy megfulladok a maszkban és megpusztulok alatta. A hétvégén voltunk egy szabadtéri programon, ahol szintén kötelező volt a maszk és körülöttünk mindenki folyamatosan felvette, levette, felvette, arrébb húzta stb., akkor rájöttem, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Felvettem, mert muszáj volt, de igazából semmi értelmét nem látom... Ha az ember nincsen hozzászokva, akkor úgyis fél percenként birizgálja, igazítja, taperolja az arcát és nem bírja elviselni magán. Én eddig csak olyan maszkokat próbáltam, amikben alig kaptam levegőt. Én egyszerűen nem bírom elviselni magamon és azt gondolom, hogy nem is ezen darab rongyon múlik.
2020. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!