Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi alapján döntitek el, hogy...

Mi alapján döntitek el, hogy ki mellé ültök a tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés
Ha pl mindenhol ülnek a belső helyeken és a mellettük található hely szabad. Van valami szempont, hogy ki mellé ültök le, vagy teljesen mindegy?
2019. márc. 23. 22:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%

Ha megoldható, inkább nem ülök le.


De ha muszáj, akkor leginkább idősebb nők mellé (50-70).

Fiatalok mellé, férfiak mellé nem ülnék szívesen.


25l

2019. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%

Én is inkább állok, ha mindenképp le kell ülni, akkor olyan mellé akit ismerek, vagy sokszor láttam már (akkor valószínű, hogy ült is már mellettem).

Továbbá én is idősebbek mellé ülnék le szerintem, de akkor nyitott lennék a beszédre is. Szeretem az idősebb embereket, sok érdekes dolgot tudnak és eléggé sok értelmes, hasznos dolgot mondanak aminek akár később is hasznát vehetem.

Fiatalok mellé biztos nem ülnék le, valahogy nagyon irritálnak, mind a fiúk, mind a lányok.


21/f

2019. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
47%

Ha totál fullon van, akkor is megpróbálok egy szimpatikusabb nő közelébe ülni, vagy inkább állva maradok.

Nagyon érdekes dolgok szoktak történni utazás során, hogy én hova ülök, mellém/a közelembe ki-, és mikor ül...

2019. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Nem szoktam gondolkodni ezen csak valahova leülök.
2019. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Mindenkinek ment a zöld!
2019. márc. 23. 22:58
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Aki vékonyabb és kisebb helyet foglal maga mellett, így jobban elférek.
2019. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
Én általában csak akkor ülök le a félig-meddig tömött tömegközlekedési eszközön, ha van előre néző szabad hely, lehetőleg az árnyékos oldalon. Nem igazán nézem ilyenkor, ki mellé ülök le. Egyedül idős nők mellé nem ülök önszántamból, mert 90%-uknak ilyen undorító öreg-szaguk van, amitől felfordul a gyomrom. Gondolom le leszek amúgy pontozva emiatt, meg megkapom, hogy "jaaaajj, neked is ilyen szagod lesz pár év múlva, ne aggódj!!!!44" :D 21L
2019. márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Metionin ***** válasza:
89%
Nem ülök le olyankor. Max ha nagyon fáradt vagyok, vagy pl. távolsági buszon, vonaton kinézek magamnak egy kulturáltnak látszó, telefont nyomkodó vagy olvasó fiatalt és oda. Távolsági járművön még azt nézem hogy ne legyen a közelben kisgyerek vagy potenciálisan bűzlő/hangos ember.
2019. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Inkább fiatalok mellé, ápolt külsejű emberek mellé, de ha tehetem akkor inkább egyedül ülök, de ez ugye most nem játszik. Utálom a vén szagot, sokuk meg annyira szagos, hogy két üléssel távolabb is érezhető a szaguk, illetve ők a legbeszédesebbek is, semmi kedvem társalogni olyankor nekem. Cigány alapból kizárva.
2019. márc. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
29%

Alapból nem ülök kettesbe, ha egyedül vagyok. Ha muszáj lenne, kb velem egyidős lány mellé ülnék. (Én is lány vagyok.)


Férfi mellé nem ülök.

2019. márc. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!