Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik a csajok a tömegkö...

Miért nézik a csajok a tömegközlekedési eszközön a hímtagom?

Figyelt kérdés

Párszor előfordult, még én pirultam el pedig annyira nem vagyok szégyenlős, nyílván csak a körvonalát lehet látni ruhán keresztül de határozottan oda bámultak, hangsúlyozom párszor esett meg nem gyakran.


Lehet d****i szeretett volna? Lépnem kellett volna?


2018. aug. 20. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy szeretett volna d****ni, jó hogy nem léptél. Normál esetben a körvonalát sem lehet látni ruhát keresztül, ha neked igen, akkor ezért nézték meg.
2018. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A csajok mellét is lehet látni - jó esetben - hiszen kidomborodik, ha most mereven bámulom akkor gondolom ők lesznek megsértődve. Fordítva ez mehet?
2018. aug. 20. 22:58
 3/13 anonim ***** válasza:

szeretik a mackós srácokat :)


ha mindhárom értelmét leírod vehetsz magadnak egy sört :)

2018. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok mackós, sry
2018. aug. 20. 23:00
 5/13 A kérdező kommentje:
haha, úgy látom betegek is járnak ide :D
2018. aug. 20. 23:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztos gyanús fejed van, ilyen esetekben lefelé is kell nézni, nem e kint maradt a cipzáron kívül.
2018. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a kérdésem komoly, nemi érdekélődés vagy csak unlomból bámulják a másik nem "farkát"?
2018. aug. 20. 23:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Pont tavaly történt, jött egy idősebb szomszéd valahonnan, nem vette észre isten se tudja hogyan nem, hogy a rövid-gatyájának a sliccéből kilóg a pocse. Lehet találkoztak ezzel a f aszival mások is, azért néznek oda.
2018. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

:D


ok, nem én voltam


annyi azért hozzátartozik hogy csak nyáron fordult elő mikor sportnadrágban voltam és meleg miatt nem vettem alsónadrágot így jobban körvonalazódott a lényeg :D


a kérdésem nem trollkérdés csak kíváncsi voltam hogy "felhívás egy keringőre" a nők részéről vagy csak unalmukban...

2018. aug. 20. 23:47
 10/13 A kérdező kommentje:

nem testhezálló nadrág, sima laza sportnadrág ....


látom tabu téma


én pl csak olyan csajnak bámulom meg a mellét aki tetszik, csak 2 db mell nem érdekel ha a tulajdonos nem tetszik

2018. aug. 20. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!