Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk többsége miért kétszínű?

A fiúk többsége miért kétszínű?

Figyelt kérdés

Jelzem, én is fiú vagyok, de Aspergeres vagyok, így nem igazán tudom megtalálni a közös hangot az emberek 65%-val, de észrevettem valamit:


Ha egy lány jelöl be egy srácot ismeretlenül, lazán elkezdenek beszélgetni bármiről, és sokkal kedvesebb vele a srác,


Viszont ha ugyanezt a srácot bejelölöm én, egyböl jön a "kivagy, honnan ismerlek, stb" szöveg, és el is hal az egész beszélgetés.


Nem vagyok egy creep, nem szoktam full idegen embereket bejelölni Facen, csak ha valakit meglátok egy FB csoportban, és szimpatikusnak tűnik az illető.



2020. máj. 1. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem mindig igaz . Mert vannak kamu sztorik ezzel az ismerkedessel kapcsolatba. Szerintem ritka az ilyen helyzet.
2020. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, én ezt tapasztaltam.
2020. máj. 1. 17:14
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nemtől független nem kevés ember kétszínű ezen a Földön és pont.
2020. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Mert gondolom nem kivancsi rad.

Bar ebben pont nem tudom mi a ketszinu hogy jelzi a csavora nem kivancsi, a csajra meg igen. Azt hitte ket kulonbozo emberrel beszel... ergo nem ő a ketszinu, hanem ez esetben te vagy az.

Egy ember nem mindenkivel viselkedik ugyanugy. Ha anyu ir ram neki sem ugyanugy irok, mintha egy idegen irna ram. Hisz teljesen mas a viszony... nem is ertelek.

2020. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Bocsi a káromkodásér' de fehér ciszhet neurotipikus fiúktól ne várjon többet az ember.
2020. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Egyrészt nem akar tőled semmit.Egy lány lehet potenciális partner,ezért beszélget vele,hátha lesz valami.

Egy fiútól csak akkor akar,ha legyőzte a gyanakvását,és a hasznára vagy valamilyen szempontból.Férfi a férfival gyanakvó,mert van bennünk egy ösztönös rivalizálás.

2020. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem kétszínűség, legfeljebb kettős mérce. Idegeneket jelölsz, akiket nem érdekelsz, a lányok viszont igen, hátha lesz belőle valami. Próbálkozz te isvaz ellenkező nemnél.
2020. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

öSzTöNöS rIvAliZálÁs lol...


Nem, Janika. Ez még véletlenül sem ösztönös, hanem tanult viselkedés.

2020. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Tehát nem szoktál full idegen embereket bejelölni Facen, csak ha szimpatikusnak tűnik az illető? 🙂 Tehát szoktál. És csodálkozol hogy visszakérdez hogy ki vagy? Ez nem kétszínűség. Ahigy előttem is írták a lányt azért jelöli vissza hamarabb, mert tetszenek neki a lányok, ismerkedni akar velük.

Amúgy meg az emberek 80 %-a általánosságban véve kétszínű.

2020. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem kétszínű egyik sem, de a te korodban (ugye 16-tól használható ez az oldal, szóval annál gondolom csak idősebb vagy) már mindenkinek vannak barátai, van egy társasága, nincs szükségük a társaságodra. A rájuk író lányokkal pedig nem barátkozni akarnak😅
2020. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!