Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Könyörgök mondja meg valaki...

Könyörgök mondja meg valaki mit csináljak, mert összeroppanok. Elmondhatatlanul ideges vagyok ok nélkül. Hogy tudok ettől megszabadulni? Meditáljak, sportoljak, mi a franccal tudom helyretenni magamat?

Figyelt kérdés

Ha valakinek kedve szottyan belém rúgni, vagy olyan szuper tanácsokat adni, hogy pl. "verd ki" vagy hasonlók, az inkább lépjen tovább, és verje magát földhöz máshol.



Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



2020. máj. 2. 08:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gyors reakciót, nagyon rendes tőletek, tényleg!


A konfliktusokat szóban, nyugodtan kezeltem mindig, ami elsőre ment is. Soha semmi gondom nem volt. Nyilván volt már ordibálás az én életemben is, de az szó szerint 1000/1 alkalom. Elmlítésre sem méltó. Most sem őrjöngő állapotomban vagyok, csak szét tudnék robbanni, és már-már azt érzem, hogy rommá verném a fél házat.


Minden rendben. Munka van, stabil, pénzem is akad még elég, kapcsolataim rendben, sportolok minden nap, és eszek-iszok is eleget. Ezeket mind-mind végigvettem, de nem tudok rájönni mi okozza. Most még bevettem egy adag magnéziumot, hátha. Nincs itthon Kalcium és B6 (ha jól tudom ezek kellenek hozzá), így ez a legtöbb szerintem amit tehettem. Most várom, hátha hat.

2020. máj. 2. 08:41
 12/19 A kérdező kommentje:
Szóval nem őrjöngök, nem mutatom, de mintha izzanék belülről. Napi egy kávét szoktam inni, anélkül még rosszabb, azt már tapasztaltam. Az lenne most a legrosszabb ha még azt sem ittam volna meg.
2020. máj. 2. 08:42
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet,hogy simán nem bírod a korlátozást.
2020. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát megeshet, de meglepne. Eddig röhögve elviseltem mindent, el is felejtettem néha hogy járvány van, akkor jutott eszembe mikor rádióban-tévében meghallottam újra. Meg sem kottyan maga a helyzet, hálistennek sikerült itthon valahogy mederbe vezetni a zsizsegésemet - pedig az elején azért rettegtem hogy mi lesz most hogy nem lehetek olyan aktív - megoldottam.
2020. máj. 2. 08:48
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gyors segítséget, le a kalappal előttetek, tényleg! Nem tudom minek kösöznhetem, de elszállt egy pillanat alatt, pedig hajnal óra tartott mióta fent vagyok. A magnézium nem szívódhatott fel ilyen gyorsan szerintem.



Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

2020. máj. 2. 08:49
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem eleg sokan vagyunk igy ebben a helyzetben.

En nyelvet tanulok (viccbol elkezdtem egy 3.-at - anyam, hogy lehet viccbol...), a nem letezo excel tudasomat fejlesztem, felvaltva jatszom a GTA-val es a RDR-el, Abletonozok, irom a beadandoimat, edzem, sorozatot nezek, neha a ruzsaimat kenem az arcomra... :D

Faraszd le magad szellemileg is.

2020. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a bizonytalan,kiszámíthatatlan helyzet.

Nálam is eddig rendben minden,sosem éltem társasági életet,igazából nem változtat korábbi életemet a korlázozás.

A többiek jókat írtak.

2020. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Különben ennél szerintem még az is jobb lenne,ha egyértelműen azt mondanák,december 31- ig így marad fogadjuk el.Utolsó voltam
2020. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A verd ki se egy utolsó javaslat!

De a sport jobb.


és alapvetően el kell foglalnod magad valamivel. Ha nincs időd idegeskedni, akkor nem tudsz ideges lenni :D

2020. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!