Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért alakulhatott így nálam?

Ez miért alakulhatott így nálam?

Figyelt kérdés

Soha nem tudtam kialakítani tartós baráti kapcsolatot. Valahogy nem is akartam. Akárkivel barátkoztam, ha úgy hozta a sors, hogy kevesebbet tudtam velük találkozni, akkor elengedtem a dolgot és nem kerestem őket többet. Több éves, hosszú kapcsolatokat számoltam így fel.

A párkapcsolatom az egyetlen, ami valóban fontos és amiért hajlandó vagyok dolgozni. De a többi nem számít.


2020. máj. 2. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is ilyen vagyok.
2020. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Családban is ilyen mindenki?
2020. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet.

Lehet nem voltak fontos baráságaid az életben. Olyan barátság ahol tényleg fontos lett volna az ember,akire igazán szükséged lett volna.

Az is lehet hogy ilyen személyiség vagy,ugyanúgy mint én. Nem vagy introvertált?

Mondjuk nekem sincs szükségem tartós barátságokra,viszont a párom mellett kitartok. Nélküle nem lennék meg

2020. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!