Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit mondanál a múltbéli magadnak?

Mit mondanál a múltbéli magadnak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 17:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ne szeresa bele abba a lányba, mert nem lesz semmi, csak hatlamas nagy csalódás és fájdalom!
2020. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Be szeress*
2020. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
*Ne
2020. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Ne mások elvarasai szerint éld az életed!
2020. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Paradoxa válasza:

Sok mindent. Elsőként annyi lottó húzás eredményt, azaz a húzások idejét és a kihúzott számokat, amennyit csak lehet és remélném, hogy valamelyik bejönne neki.

És sportesemények pontos végeredményeit, azok talán nem változnának sokat az ő jövőjében, ha ilyen módon belepiszkálnék, hogy beszélni tudnék és beszélnék vele.

Mert akkor egy másik jövő valósulna meg, hiszen beleavatkoznék ezzel a beszélgetéssel a dolgok menetébe.

Ha elég régi lenne az időpont, akkor feltétlenül megmondanám, hogy azonnal kezdjen félretenni rendszeresen pénzt, akármilyen keveset is és soha ne költse el, legfeljebb eszközként használja fel egy részét újabb jövedelemszerzés céljából. és abból is tegyen félre, mindig gyarapítsa a megtakarításait.

És persze tűzzön ki célokat és használja fel a célok megvalósításának technikáit és az ötletelések hatékony technikáit.

Elmondanám azokat az eredményeket is, amelyeket elértem és azt is, hogy miként jutottam el idáig.

Stb., stb.

Másrészt sokat elmesélnék arról, hogy miként gondolkodom most, illetve, hogy milyen könyveket olvastam el azóta az időpont óta, amelyben ő most van éppen.

2020. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!