Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány olyan embert ismertek,...

Hány olyan embert ismertek, aki inkább bespájzol több hónapra, de nem hajlandó maszkot felvenni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
A két dolog között nincs összefüggés.
2020. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1:

maszk viselése kötelező (lesz) a boltokban és emiatt inkább megy addig boltba, ameddig nem kötelező, bespájzol, hogy ne kelljen boltba mennie.

2020. máj. 3. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Semmi köze a maszknak a bespájzoláshoz, ne erőltesd már.
2020. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet se, bár olyat se, aki bespájzolt volna
2020. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet se.
2020. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartós élelmiszerekből meg piperetermékekből bespájzoltam, mert öreg szülővel lakom együtt, és nem akarom hazahozni neki a vírust, nem hiszem, hogy túlélné. Itthon dolgozom, sehová sem megyek, mindent online intézek. Ha maszkkal kimegyek, ugyanúgy elkaphatom a betegséget, hazahozom és átadom neki.
2020. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekkoromban egyszer majdnem megfulladtam egy játékból arcba nyomott párna miatt. Eléggé bepánikolok, ha valami az arcomhoz ér. Elég durva időszak következik számomra. Még nem tudom hogy oldom meg.
2020. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még jöhetnek. :)


#7: hát, ha otthon maradhatsz, akkor spájzolj be előre több hónapra. Nyilván ehhez fagyasztó is kell.

Járj biciklivel, ha megoldható. (Biciklin talán nem kell maszk.)

Rendelj házhoz.

Igazából én is gondolkodom azon, hogy inkább akkor, amit lehet, több hónapra megveszek(amik elállnak), meg lehet az online-rendelésre rászánom magam, pedig az kissé távol áll tőlem jelenleg.

2020. máj. 3. 13:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
egyet se
2020. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én hajlandó vagyok maszkot felvenni, de mivel tudok itthonról dolgozni, és effektíve nem kell elhagynom a lakásomat, inkább nem vásárolok egy csomó maszkot, hanem bespájzoltam még március elején a legfontosabb dolgokból, azóta meg nagyobb tételeket házhoz rendelek, ha vmi fogyóban van.
2020. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!