Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az hogy magamnak való vagyok?

Mi az hogy magamnak való vagyok?

Figyelt kérdés
Még a koronavirus elött volt hogy kicsit kimozdultam probáltam ismerkedni,egyetlen haverom többször hívott tàrsaságában és késöbb kérdeztem töle hogy mi a véleménye a lány ismeröseinek rólam, azt mondta hogy egyöntetüen állították nem hétköznapi ember vagyok olyan nagyon magának való. De nem értem ez mégis mit jelent hogyha valaki magának való?
2020. máj. 4. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Hát hogy el vagy magadban, nem igazán keresed mások társaságát.
2020. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelentheti pl, hogy alul szocializált, nem társasági ember, kissé befelé forduló, tehát magának való.
2020. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TR75 ***** válasza:
100%
Jelentheti azt is, amit az első írt, meg azt is, hogy vannak fura szokásaid, heppjeid, bogaraid, amik mások számára elidegenítőek, vagy nehezen tolerálhatóak.
2020. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valóban nem keresem az emberek társaságát,nincsenek baràtaim(csak 1 haver) és a munkahelyemen váltott pár mondat teljesen kielégíti szociális igényemet.
2020. máj. 4. 11:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem tudnak veled mit kezdeni. Nem beszélgetsz velük, nem érdeklődsz vagy csipkelődsz egyikkel sem, szóval teljesen semleges vagy számukra. Külsővel nincs gond csak túl zárkózott vagy.
2020. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó minden igaz rám amit írtál.

Így már értem.

2020. máj. 4. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!