Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon magamnak való ember...

Nagyon magamnak való ember vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
33 éves férfi vagyok,házas,gyermekünk még nincsen.Nincsenek barátaim,akik voltak elköltöztek,akik maradtak azok eligénytelenedtek.Nincs kimondott hobbim.amikor van időm a neten szoktam önfejlesztő témakat olvasgtni,néha súlyzózok otthon. Ez mennyire gáz szerintetek,hogy nem igénylem különösen mások társaságát?
2017. nov. 26. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb mintha engem írtál volna le... csak nekem nincs feleségem. Nincs baj azzal, ha gép előtt ülsz, feltéve, ha értelmes, tanító jellegű témákban bóklászol.
2017. nov. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy te jól érezd magad,és számodra előnyös életet élj ;D
2017. nov. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha ilyen ember vagy, akkor nem éled meg sikernek, hogy sikerült találnod valakit magad mellé?

Én marhára elégedett lennék magammal.

2017. nov. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a legjobb a házasságom se, de nem ezmiatt,hogy ilyen vagyok ,mert a feleségem is hasonló beállítottságú,hanem eléggé elhízott és nem nagyon kívánom szexuálisan és nem nagyon akar tenni ellene,többször próbáltam rávanni egészségesebb étkezésre hiába. Amúgy nemcsak értelmes dolgokat nézek a neten,képes vagyok a használtautó hirdetésekben böngészni órákat(persze nem akarok venni csak nézelődök).
2017. nov. 26. 01:26
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Első vagyok.

Nyilván olyat is néz az ember a neten, amik érdeklik. Ez rendben van.

Nem tehetsz róla, ha nem találod szexuálisan vonzónak a nejed. Ilyenkor az ember már csak érdekből alkudik meg, mert együtt talán könnyebben mennek a dolgok.

Amúgy nincs a közelben valami kis kocsma, vagy ilyesmi, ahová csak úgy random bemész és csak úgy szóba állsz valakivel... vagy csak meccset néztek. Ha visszatérő vendég vagy, akkor az ottani törzsvendégekkel összejárogatsz utána és máris megvan a haveri köröd.

2017. nov. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A közvetlen szomszédba van kocsma de nem szeretek bejárni,nem igénylem azt a társaságot.
2017. nov. 26. 01:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Minnél hamarabb változtass ezeken a dolgokon.Mert egy nagyon savanyú jövő vár majd rád.Sajnálom hogy ezt mondom de ez benne van a pakliban az írásod alapján.Az hogy nem igényeled mások társaságát az okés te érzed ha boldog vagy így akkor teljesen rendben van.De amit a feleségedről írtál... :S
2017. nov. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

(Első vagyok)



Nem azt írta, hogy nem kedveli mások társaságát, hanem, hogy kifejezetten annak a kocsmai bandának a társaságát nem keresi.


Ami meg a feleségét illeti, valóban nincs rendben, de sajnos a mai világban egyszerűbb fenntartani mondjuk egy háztartást és könnyebben összelehet hozni pénzt bizonyos dolgokra. Szóval ha csak ő van jelenleg akkor nincs mit csinálni. Szomorú, de néha muszáj kompromisszumot kötni. Még ha az ilyen komoly is.

2017. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy magdnak való, inkább csak boldogtalan, és a saját gondolataidba menekülsz. A házasságod már most nem jó, és még csak 33 vagy. Szerinted ennek milyen jövője lesz? Nem akarsz változtatni?
2017. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!