Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnék Instagramra képeket...

Szeretnék Instagramra képeket készíteni. Hogy, mivel kezdjem? Kérhetnék ötleteket jószándékű segítőkész emberektől? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem célom a magamutogatás, nem is szeretnék betegesen mindent megosztani.

Nem azért szeretnék instát mert társadalmilag elvárt, nincs is olyan erős késztetésem, de valahogy egy két ember profilja olyan motiváló és jó érzéssel tölt el.

Én is szeretnék ilyet csak nem tudom, hogy kezdjem.. Nehéz ez az elindulás, az első kép. Mi legyen a téma, utcakép, természet, állat, étel, vagy magamról?

Ti hogy kezdtétek?

26f



2020. máj. 4. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Engem mostanság csak a valóságos képek miatt vagyok instán, ami látszik, hogy nem beállított meg stb :) Rengeteg jó kép van a természetről, a futásról, biciklizésrő,l, ami mostanság készül. Szeretem pl a repce földek látványát, naplementét és stb képeket, azt hogy mit eszik az ember, az csak akkor menő, ha valami különleges :) Az hogy rántott húst eszel, az csak számomra, akkor lenne menő ha 1m-res átmérőjű lenne :D
2020. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elsőképnek magamról tennék fel mindegy hogy selfie vagy sem az a lényeg hogy rendezetten néz ki te is a képen meg a háttér is az legyen , utána jöhet valami természet kép vagy ha van háziállatod akkor arról , egy a lényeg hogy ne csak állandóan magadról posztolj hanem legyen változatos az instád , pár természet kép és pár állatos kép meg utazásos ha van ilyened , a másik meg jelölj be olyan embereket akik sok profilt követnek pl ott van pisti van 100 követője és 1000 embert követ ha beköveted szinte biztos hogy visszakövet , ez azért fontos mert ha csak posztolsz akkor önmagában nem fognak követni az emberek hacsak nem vagy egy szupermodell vagy milliárdos , és ha nincs követőid akkor nincs aki lájkolja a képeid , nagyvonalakban ennyi ha van még kérdésed írj szivesen segítek
2020. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az élményeimet szeretem megosztani. Leginkább túrafotók. Helyeket mutatok be a többieknek.

Nincs sok like rajta,mert nincs sok is.erőszm, de nem ez a lényeg. Nem érdekel mit gondolnak mások. Én tényleg az élményeimet szeretném megosztani, és örülök, ha ehekkel a képekkel másoknak is átadhatom, vagy legalább ötletet adok nekik túrahelyszínre.

2020. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!