Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ilyen életképtele...

Miért vannak ilyen életképtelenek, mint én?

Figyelt kérdés

Úgy érzem annyira buta vagyok. Suliban is csak magoltam, nem tudok semmit se.

Mindig kihagyok, elfelejtek dolgokat, nem tudok koncentrálni a munkahelyen se már lassan kirúgnak szerintem.

Ha kapom a lebaxást persze napokig ezen kattogok, meg bűntudatom van.


Úgy érzem jobb lenne felmondani és remeteként elköltözni vhova.

Mindig mindent csak elrontok.


Nagyon elvagyok keseredve, frontint szedek, hízok már nem bírom.


Az ilyen embert miért nem éri baleset? Semmi hasznom a társadalomban csak púp vagyok mindenhol és mindenkinek.



2020. máj. 5. 22:21
 1/8 anonim válasza:
100%

Nem vagy púp a társadalom hátán, nálad 100x rosszabbakat ismerek.

Szerimtem te depressziós vagy, jol mondom?

2020. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
56%
Nem vagy egyedul :/ en is ugyan igy vagyok magammal
2020. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Szinte biztosan nem buta és életképtelen vagy, hanem nagyon alacsony az önbecsülésed, aminek az alapjait a gyerekkorban a szülőknek kell letenni.

"Suliban is csak magoltam, nem tudok semmit se." A memoritereken kívül nagyon kevés dolgot szabad magolni. Tanulj meg tanulni!


"Mindig kihagyok, elfelejtek dolgokat" Ez az önbizalomhiányosokra, mivel rágörcsölnek a dolgokra, és a stressz miatt elfelejtik, azt is amit tudtak.


"Úgy érzem jobb lenne felmondani és remeteként elköltözni vhova." Akkor nem tanulnád meg megjavítani magadat.

"frontint szedek" Akkor ne szedd. Az alapokat tedd le egy jó terapeutával, onnan folytasd te!

2020. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már lehet attól vagyok depressziós, hogy ennyire sötét vagyok.

Felírok minden, csinálom ugyanazt többször,de egyszer se úgy hogy az elsőre patent legyen.


Megérdemelném ha már kirúgnának nem kellene egy dolognak 65x belekezdeni.


Nincsenek barátaim, egy senki vagyok lényegében.

2020. máj. 5. 22:29
 5/8 A kérdező kommentje:

Szednem kell időnként a frontint, mert elég durva alvászavarom van középsuli óta. Csak forgolódok és kb 2-3 órát max ha tudok aludni.


Szedek már lecitin tablettát. Olyan mintha nem akarna már semmi megragadni, figyelmetlen vagyok és elfelejtek dolgokat amik kellenének.

2020. máj. 5. 22:32
 6/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
A társadalom a púp a hátadon.
2020. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sokszor mondják rám, hogy " okos vagyok" pedig nem. Annyi az " okosságom", hogy sokat olvasok sok témában és van ami megragad. Ami kéne az meg nem, már nem merek bemenni melóhelyre, mert megint elfogok valamit rontani és már elegem van, hogy ilyen szerencsétlen vagyok. :(
2020. máj. 5. 22:40
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Ugyan így magoltam én is,de szerintem más is,nemrég mondták amit hiszel és érzel magaddal kapcsolatban azt mutatod és csinálod magaddal tudatodon kívül,például:ha te le értékeled saját magadat, csúnya vagy, utálad magad akkor azt fogod mutatni kívül is,így mások ezt fogják látni, lehet butaság de én hiszek benne.

Ugyan így voltam ezzel én is a munkahelyemen,ami nem érdekli az embert egy kicsit sem azt el is fogja általában felejteni,hiába kérdeztem meg többször nem nagyon érdekelt akarom mondani semennyire így el is felejtettem, ha nem szereted a munkádat akkor szokott ez elő jönni, legalább is nálam így van.

Most hogy már azt dolgozom amit jelenleg szeretek, élvezek így ebben sokkal jobb vagyok, nyilván itt is felejtek és van amikor nem a legjobb de én azt mondom foglalkozz azzal amit szeretsz csinálni, sokan csak ott maradnak a sz.rba sajnos, nem mernek lépni mert nem látják azt hogy képesek lennének rá, pedig ha nem teszel semmit sem magadért akkor nagyon kevés esély van arra hogy magától történjen valamilyen csoda.

Tudni kell felejteni,tudni kell nem magadra venni minden apróságot.


Remete élet sem könnyű,egyébként már én is gondolkodtam azon hogy remetének állok, régen a családom is azt monda menjek annak.

Nem rossz indulattal mondom de szerintem rendet kéne rakni a fejedben,ez nagyon fontos.


Az élet sosem könnyű de van neki szép oldala is csak meg kell azt találni,szomorkodás helyett tedd rendben az életed,hidd el nekem sokkal jobb lesz utána, most én is próbálok rendet tenni, ha nagyobb a baj ne félj segítséget kérni,nem tudunk mindent egyedül megoldani és ez nem szégyen.


Tarts ki, kezd el végre élni az életed, találj terveket, fejleszd magad, tegyél azért hogy végre jobb legyen, sok sikert.

2020. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!