Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy 14 éves...

Az normális, hogy 14 éves lány létemre ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Konkrétan soha nem sminkelek max. tonikozok hogy elrejtsem a pattanásaimat.Öltözködési stílusom a laza de mégis csajos csak kiegészítők nélkül pl.karkötő,nyaklánc stb.Az órákig tartó ruha- és cipővásárlás nem az én programom inkább otthon LoL-zok, rajzolgatok és zenét hallgatok.4-5-ös tanuló vagyok.A suliban nagyrészt egyedül vagyok mert a többi lány tökéletes ellentéte annak amiket most leírtam.Lehet azért rekesztenek ki az osztálytársaim mert ilyen vagyok?

#rajzolás #kiközösítés #más mint a többiek
2017. jan. 19. 16:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem, nem ezért. A személyiséged miatt.


Most persze inkább olyan választ vártál, hogy "jáaájj, bárcsak mindenki ilyen lenne, te csinálod jól" de hidd el, a lányok nem a sminkeletlen pofid miatt utálnak egységesen. Amúgy ja, te csinálod jól, de rajtad kívül több ezer ilyen van, akik nem magányosak.

2017. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%

Lehet, meg egyébként is a legtöbb ember s€ggf€j, főleg amikor össze vannak zárva.

Ebben az országban rengeteg a komplexusos, az idegbeteg cukros meg mégtöbb..

2017. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
Szeritnem normális, soha nem törődtem ilyenekkel. Én 22 éves vagyok, soha nem sminkeltem magamat... egyszer elkezdtem, amikor 14 éves voltam de aztán pár hónap múlva meg is untam. Soha nem hordok karkötőket, nyakláncokat, gyűrűket, engem nagyon zavarnak. Vásárlás sosem kötött le, bemegyek, megveszem ami kell és megyek is. Fiatalabb koromban és is sokat rajzoltam, mai napig napi szinten játszok órákon át. Kitűnő tanuló voltam, de iskolában nem igazán tudtam barátkozni, mert nem volt semmi közös témánk. Tény, hogy nem találkozok a valós életben hasonló emberekkel, de ettől nem tartom magamat különcnek.
2017. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%
Valahogy nem tudom elhinni, hogy így összegyűltünk itt ennyien pár perc alatt ilyen szintű hasonlóságokkal.
2017. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
54%
#4 1 020 142 regisztrált tag...
2017. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen normális. Nagyon sok hozzád hasonló tini van. Ettől még azokkal a lányokkal sincsen semmi baj, akik sminkelnek vagy vásárolnak. Az is tök normális.
2017. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy szeret valaki sminkelni, normális. Ha nem, az is. Ha feldarabolt macskákat vagy esetleg gyerekeket tartasz a pincétekben, az nem normális.
2017. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%

persze hogy normális :)

legalább van kivitélek és normális lány, aki 14 évesen nem p*csa, és nem fekszik le mindenkivel, és nem rakja ki a cicijét és nem sminkeli ki magát agyon és nem a buliban éli ki magát

én is ilyen voltam :))

és nem bántam meg


nem kell mindenkinek 14 évesen r*binek lennie :)


Szóval ne aggódj, jó hogy ilyen vagy

és maradj is iylen :)

23l

2017. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%

Bizonyára. És elárulom ők a nem normálisak. Teljesen normális amit te művelsz, ha ezek miss divatpcsák, + kenik fenük magukat 14 éves létükre, akkor velük van a baj...


Egyébként a tonikkal nem elfeded a pattanásaidat, hanem letisztítod vele az arcodat, és tonizálod.


Nagyon helyes, hogy nem olyan vagy, mint a mostani sajnos nagy átlag.


14 évesnek meg eszébe ne jusson mázolnia magát, ha én lennék a tanár letörném a kezét az biztos és pár ilyen figyelmeztetés után kicsapatnám. Továbbiakban már nem kellene bejönnie se órára, se suliba.

14-18 éves gyerek ne mázolgassa nekem magát iskolába! És ne "rázza a rongyot" se, ne divatozzon!

Telefon óra elején lerak, közös gyűjtőhelyre, szünetben használhatja. Ez lenne a normális!

2017. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Csak azért írta ki a kérdést, mert különlegesnek gondolja magát emiatt, dicséretre vágyik. 14 éves vagyok én is, soha nem sminkeltem magam, nem is akarom. Utálok vásárolni, nagyon jó tanuló vagyok. De ettől nem leszek se különc, se egyedi.
2017. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!