Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak hogy lehetnek ilyen...

Férfiak hogy lehetnek ilyen életképtelenek, hogy nem tudnak vásárolni?

Figyelt kérdés

És tudom, tudom, mindig van egy vagy két kivétel az éterben, aki a nő helyett vezeti a háztartást, meg közben még el is tartja a családot.... Most nem róluk van szó.

Fordultam be az egyik sorba, mikor a férfi áll a konzervek előtt is gondolkodik. Odaértem mellé, és megkérdezte, hogy lecsót nem látok véletlenül? Odanéztem a polcra, 2 másodperc múlva ki is bökte a szemem a lecsó. Még két féle is volt. Megkérdezte, mi a különbség a kettő között, azon kívül, hogy az egyik 150 forinttal olcsóbb? Hát honnan tudjam, eladó vagyok??? Mondtam szerintem semmi, de el kell olvasni a cimkéjét, az ne tegyem meg helyette? Meg főzzem is meg neki??

Hogy lehet ennyire életképtelen valaki? Ott van előtte, majd kiszúrja a szemét és percekig keresi, aztán még olvasni se tud.. Barátnőm szerint bunkó vagyok, és ha így viselkedek férfiakkal, soha nem lesz barátom. Szerintem meg csak egy felnőtt embernek tudnia kell vásárolni egyedül. Igaza van? Tényleg én fújom föl? Vagy a férfiak tényleg nem tudnak vásárolni?

L/24


2020. ápr. 26. 21:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
Fel akart szedni.
2020. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%

Miért általánosítasz?

Ez 1 db férfi volt, aki 1 dolgot kérdezett meg. Engem már több ember szólított le boltban (25/F), többek közt nők is, most akkor én is alakítsak ki teóriákat?

Szóval igen, te fújod fel.

2020. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem neked nem ártana egy kiadós kefélés.
2020. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
56%
Van pasim. Nem megy egyedül a boltba. Néha olyanokat hozott, hogy a fejemet fogtam.
2020. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
2%
Imádom az ilyen vad nőket mint te :)
2020. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
#4 Na erről beszélek. Felnőtt ember miért nem tud vásárolni?
2020. ápr. 26. 21:16
 7/36 anonim ***** válasza:
96%
4 vagyok. A párom csak a műszaki cuccokhoz ért. neki tök mindegy, hogy az veg lekvár 760 Ft vagy 9978. A lekvár jó lesz. Kész.
2020. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
16%

7


Tehát az a baj, hogy nem fukar?

2020. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem az a baj. Az a baj, hogy fogalma sincs, hogy mennyi a reális ára az élelmiszernek. Vagy, hogy nem kell megvenni az 5 kg.-s lekvárt, mert nem használjuk el.
2020. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
11%

Apám egyedül nevelt fel, egyedül vezette a háztartást, így nekem ő jó példa ennek ellenkezőjéről, mások viszont...

A volt osztálytársamat megkértük, ha már kimegy a boltba, hozzunk nekünk néhány dolgot. Fő a biztonság, mert fiú, fel is írtam neki a sajátomat. Jegeskávét kértem. Ennyi, semmi többet. Csak egy db jegeskávé. Az osztálytársnőm salátát kért, amit olyan jól meg tudnak csinálni abban a kis dobozban, a hűtőben + buborékos vizet. Erre mit hozott az isten barma? Hozott tejeskávét (nagy betűkkel ráírva, el sem tudta nézni). Hozott egy zacskó salátalevelet és buborékmentes vizet. Én leírtam neki, tehát csak két dolgot kellett megjegyeznie, a salátát és a vizet. Nem sikerült.


Amikor más fiúk mentek ki, ők sem arattak nagy sikert.

2020. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!