Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Autóval fotózkodás "proli" dolog?

Autóval fotózkodás "proli" dolog?

Figyelt kérdés

Face-re és Instára feltettem fotókat barátommal, de kérte hogy soha ne tegyek ki róla olyat amiben autójában vagy autója előtte van, mert ez "proli" és suttyó dolog!


Szerintem nem az és az autója is nagyon szép, de ő ragaszkodik ehhez.



2020. máj. 5. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Értelmetlen dolog, minek? Dicsekedni az autóval? Minek?

Annyi embernek van autója, mi abban a pláne? Semmi egyéni.

Mellesleg én nem dicsekednék azzal, hogy autóval szennyezem a levegőt. Nem is értem, hogy lehet "nagyon szépnek" nevezni egy ostoba tragacsot, ami a levegőt szennyezi, mások egészségét károsítja, csak hogy a tulajdonosának kényelmesebb legyen.

2020. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Lehet nem az a felvágós típus.

Van egy ismerősöm az non stop autó így úgy, lemostam, ide mentem , így póz úgy póz. Na az már idegesítő.

2020. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Elég proli, tényleg
2020. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Én se tennék ki soha ilyen képet, de mondjuk nagyon más milyet se rakok ki.😃
2020. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is borzalmasan proli dolog. Pont tegnap forgattam a szemem egy ismerősöm új képe láttán, amin az autójával pózol. Tök mindegy, hogy tragacs vagy gyönyörű luxusautó, szerintem brutálisan kínos mindkettő, csak más-más ok miatt.


24/F

2020. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Igaza van, elegge proli is ciki dolog. Mondjuk csak egy szint folott, van olyan tarsasag, ahol ez a nivo, na ott baromira meno am. Az mas kerdes, hogy ertelmes ember meg nem vagyok azon lenyek elismeresere. :)
2020. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Normál emberek között gáz. Olyan 20, de inkább annál is több milliónál kezdődik egy olyan autó szerintem, amire már lehet jogosan pózerkedni. De az sem szép dolog, csak legalább már van valami "értelme". Azalatt az autó csak egy átlag használati tárgy, ami elég sok embernek van. Ezért nem értem, amikor az ismerőseim a 10+ éves középkategóriás kocsijaikról sorban rakják ki a képeket. Szerintem gáz.
2020. máj. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Te is olyannal büszkélkednél ami nem is a tied... neki legalább van annyi esze hogy nem mutogatja a dolgait.
2020. máj. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha autóval cikis, akkor ruhában is. Meg körfűrésszel a kezében. Meg evezővel. Ésígytovább.
2020. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy ha belegondolunk mindennel gáz, mert valamilyen szinten mindennek a javaink mutogatása a célja. Hogy neked milyen jó hogy van olyanod. És másik megközelítésből meg kit érdekel a másik kocsija? Az egész közösségi médiába belegondolni cringe.
2020. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!