Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valakinek esélye tanárké...

Lehet valakinek esélye tanárként így? Származhat belőle hátránya?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy az illető nő egy másik nővel van párkapcsolatban. Származhat ebből olyan hátránya, hogy nem kap állást? Szembe kell-e néznie bármiféle diszkriminációval?
2020. máj. 6. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem, hogy jelentősége lenne. Meg amúgyis az egyén szexualitása magánügy. Senkit nem érdekel.
2020. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egy álláspályázatnál nem írod be az önélezrajzodba, hogy leszbikus vagy. Ha nem mászkász kézenfogva és csókolózva a barátnőddel az iskola körül akkor nem lesz gond.
2020. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Senkitől sem kérdezzük meg a bemutatkozó beszélgetésen, hogy milyen a szexuális irányultsága. Bár arra nyilván fel kell készülni, hogy a társadalom nem igazán elfogadó ebben a témában (sem).
2020. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Igen, lehet belőle hátránya. Közszférában legalábbis.
2020. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Eddíg mind a három válasszal egyetértek.

A magánügyed addíg, amíg nem beszélsz, vagy láttatod.

Ha meg kiderül, akkor a társadalom sajnos igencsak kitaszító. (Legalábbis szavakban)

2021. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát az egy dolog, hogy nem láttatom, de X év után fel fog tűnni, hogy miért nem vagyok Béláné vagy ilyesmi
2021. márc. 4. 11:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokan nem is veszik fel a férjük nevét. Hanem ugyan úgy Kiss Marika ahogy régen volt. Őt se kérik számon.
2021. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor is egy dolog, de a munkahelyén azért az ember néha beszél a kollégákkal, tehát szóba fog kerülni, hogy mizu a férjhez-menéssel, a gyerekekvállalással. Az meg szintén fura, hogy így tanár vagyok, szeretem a gyerekeket, és akkor azt mondom azért nincs, mert nem akarok :D
2021. márc. 4. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Akár azt is mondhatod ilyenkor, hogy nem tudnád miből eltartani, vagy biológiai ok(van aki nem tud teherbe esni stb.) meg igazából a magánügyed.
2021. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Magánügy, magánügy, azt addig értem, random kollégának úgysem mondanám el, meg nyilván jelentkezéskor sem. De egyszer csak feltűnik, pláne ha a munkahellyel egy településen lakok, esetleg olyan környék, ahol mindenki ismer mindenkit. (Ilyen környéken igyekszem letelepülni, mert nem szeretem a túl nagy nyüzsgést.)

Szóval valamikor csak feltűnik a környéknek, hogy egy nővel élek, vele megyek mindenhova, vagy ha egy kollégával közelebbről összebarátkozok, akkor annak sem hazudozhatok örökké :/

2021. márc. 4. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!