Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnam tultenni már...

Hogyan tudnam tultenni már magam a ferjem csaladjan?

Figyelt kérdés
A ferjem testvere es annak a csaladja a kezdetektől fogva nem akartak befogadni közéjük. Csaladi kajakon levegőnek neztek, nem szoltak hozzam, néhányszor megsertettek es már ott tartottam hogy csaladi kajak előtt mar gyomoridegem volt, feszengtem miattuk es alig vartam hogy jöjjünk haza. Volt egy nagyobb vitank velük es a ferjemmel együtt arra jutottunk, hogy eleg volt, nem akarunk velük kontaktot. En örülök annak hogy nem kell velük találkozom, viszont a ferjem sajnalom, mert csak a csaladja... viszont azt is tudom, hogy ha ismét jelen lennének az életünkben a mi hazassagunk tonkre menne teljesen. Nagyon kínos, mert raadasul szomszédok is vagyunk veluk es engem emészt a dolog....
2020. máj. 6. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sokat tehetsz, ha hülyék, akkor hülyék.
2020. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a ferjed valasztott, mert valasztania kellett. orulj neki, hogy teged valasztott, ne sajnald, nem o tehet arrol, hogy hulyek a csaladtagjai
2020. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
A férjed egyáltalán sajnálja az egészet, vagy csak te döntötted el ezt helyette? A "mégiscsak család" semmire se kifogás, a mérgező emberektől érdemes távol lenni, akkor is, ha rokonok. Ha meg hiányoznak neki, mi akadálya annak, hogy nélküled tartsa velük a kapcsolatot?
2020. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!