Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nen tudom magamat...

Miért nen tudom magamat túltenni rajta?

Figyelt kérdés

A múlt héten egy személy pénzt akart tőlem kérni.

Rávett, hogy aláírjak egy kitéphető lapos kis füzetben egy oldalt (részleteket nem szeretnék elárulni, de annyi a lényeg, hogy hazudott), majd bejelentette, hogy ő 4000 forintot akar, nem tudtam annyit adni neki, de ő nagyon erőszakos volt, és elvett tőlem 500 forintot. Utólag rájöttem, hogy szerencsém volt, hogy csak ennyit tudott kiharcolni. Azóta mindig erre gondolok és nagyon aggaszt dolog. Tudom, hogy az én hibám, hogy szóba álltam vele, de azt is tudom, hogy nem csinálhatott volna ilyet. (Egy roma származású csaj volt.) Miért érzem magamat kínosan és zavartan még mindig? Elég sok rossz dolog történik velem mostanában, lehet, hogy ez is közrejátszott abban, hogy ez a furcsa helyzet összejöjjön.

Köszönöm, ha segítetek.



2018. nov. 10. 23:41
 1/2 A kérdező kommentje:
*nem
2018. nov. 10. 23:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kibeszélni magadból. Meséld el egy barátnak, családtagnak.


Ha ez már megtörtént és ezután érzel még mindig ìgy, akkor sajnos nem tudom. De mindenesetre ne gyötörd magad ezzel. Te nem tettél semmi rosszat!

2018. nov. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!