Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arrol mi a véleményetek, hogy...

Arrol mi a véleményetek, hogy annyira igénytelen vagyok, hogy a tescoban levő cipőmről a rajta logó bilétát se veszem le, amin nem csak vonalkod van hanem árcimke is?

Figyelt kérdés
És a tescoban szolok a biztonsági őrnek, de az csak rábólint, a pénztárnál meg panaszkodnak hogy mi ez, hogy bilétás cipővel akarok kimenni? Hívják a biztonsági őrt, de az már nincs a helyén. Én megkérdezem, hogy maguk szerint mezitláb mentem be? Erre ők: nem lehet hogy a felesége vitte ki? Erre én meg elsirom magam, hogy nincsen feleségem, s még egyetlen egy nőnek se kellettem.
2020. máj. 6. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge troll kérdés szerintem. Ha ez igaz akkor keress pszichiátert nagyon gyotsan.
2020. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
:D nekem tetszett
2020. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
... ... és aki először megtalálja a széttaposott bemeneti cipellőt, az kap pontot a gyakorin!
2020. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtetted, hogy a Tv híradóban este mutatták, hogy öt mentő autót kellett kihívni, hogy a lábszagtól kábult vásárlókat elszállítsák.
2020. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyat egyébként láttam utcán sétálni, akinek a farmernadrágja hátsó zsebén oda volt még tűzve az a nagy kartonlap, amin mérete, ára, stb van..de elég nagy, kb tenyérnyi papír. Normális ember azt onnan letépi használat előtt, ez a pasas meg úgy járkált. Bár ránézésre is barlanglakó volt.
2020. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a pénztárossal beszéled meg, jogos, hogy visszakérdez, ha valaki nem fizet ki egy ruhát, csak kiszambázik benne, őt megbüntethetik, levonhatják a fizetéséből, vagy ki is rúghatják.


Velem amúgy már előfordul, hogy szoknyából nem vágtam ki a biztonsági címkét, amit bele varrnak, pont azt vettem fel aznap, és besípolt, amikor bementem egy boltba. Illetve könyvbe szokták beleragasztani, és nehéz kiszedni belőle (utálom rongálni a könyveket), az is besípolhat.

2020. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én polovert se forditom vissza miután levettem. minden második alkalom jo. nekem ennyi elég.
2020. máj. 6. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
#5-ös, velem egyszer előfordult, hogy a méretet jelző ragasztószalagot felejtettem el leszedni egy pólóról (C&A-ban vannak ilyenek), és úgy mászkáltam benne, annyira szétszórt voltam akkoriban, hogy fel sem tűnt, csak otthon, mikor este átöltöztem. :-D
2020. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!