Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szomorú hogy sokan örülnek a...

Szomorú hogy sokan örülnek a vírusnak? Neked változott az életed?

Figyelt kérdés
Teljesen megértem azt is aki örül a vírusnak. Pl home office miatt,stb. A környezetnek is jót tett,állatoknak,a gyerekek is jópáran örülnek hogy nincs suli stb. Nem értem miért nem heti beosztásban élünk,a napi rohanás helyett,a gyereknek is mindennap korán kelni,egész életében,ahol csak lehet otthon dolgoznának,kevesebb tömegközlekedés lenne,és egy heti anyag lenne a suliban ,és heti munka lenne mit kell elvégezni,3 nap alatt.persze mindenki maga dönthetné el milyen beosztásban dolgozik,csak kész legyen a heti adag.vagy heti tananyag.3 nap melo,4 nap szabad lenne.sokkal hatékonyabbak lennének az emberek.és heti 3 szor lennének az üzletek nyitva kevesebb lenne a tömeg.nem helyes 5 nap munka 2 szünet.élhetnénk lasabban. Jobb lenne? Én itthon voltam a gyerekkel,férjem 4 éve otthon dolgozik,nekünk semmi nem változott szinte. A ti életetek miben változott?
2020. máj. 6. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"heti 3 szor lennének az üzletek nyitva kevesebb lenne a tömeg"


Látom, megviselt a vírus rendesen.

2020. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen reális az elképzelésed. Csak a saját szempontodból. Te egy ember vagy a 10 millióból, vagy ha szigorúan nézzük akkor a 7 és fél milliárdból. Neked ezek a dolgok így jobban fekszenek, mert olyan a munkád és az életkörülményeid.


A maradék millió, milliárd ember kb. többszázezer féle munkakörben dolgozik, ahol nincs lehetőség home officera. Rengeteg olyan oktatási intézmény, szak van, ahol elengedhetetlen a gyakorlati, személyes jelenlétet igénylő oktatás. És ez csak 2 nagyvonalú példa volt. Ízekre lehetne szedni, csak elfogyna a betű a laptopomból ha leírnám.

2020. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerinted kevesebb lenne a tömeg, ha heti 3x lennének nyitva a boltok? Nézd csak meg, hogy azok az üzletek, ahol 3-ig van a nyitvatartás, mennyire zsúfolva vannak! A múltkor elmentem autóval az OBI mellett, az utcán állt a sor, annyian vártak arra, hogy bejussanak. Hol élsz te?


Már reggel tömegverekedés lenne az Aldi előtt a csirkefarhátért, ha csak 3x nyitnának ki a boltok...


Az én életem nem változott, zömében eddig is home office-ban dolgoztam. Maximum annyiban vagyok korlátozva, hogy nem mehetek vidékre kirándulni, amit havonta legalább 1x megejtettem, plusz nem tudok hova elmenni a barátaimmal.

2020. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vendéglátásban dolgoztam, heti 50-80 órát is. Imádtam a munkám, és a szabadidőmben szívesen jártam kocsmába, moziba, uszodába. Nem volt olyan nap, hogy ne találkozzunk valamelyik barátommal. Egész jól kerestem, megengedhettem magamnak, hogy évente egyszer nyaralni menjek.

Erre most itthon ülök, március óta munka és jövedelem nélkül. Hiányzik az emberi kontakt és a régi életem.

Te elj lassan és dolgozz home officebol, meg menjél boltba kevesebbet. Csak ne akard rameroltetni. Köszi ^_^

2020. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!