Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lesz tartós egy kapcsolat?

Hogy lesz tartós egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mit kell tenni ahhoz, hogy tényleg tartós legyen egy kapcsolat?

2020. máj. 9. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Mindkét félnek érdeklődnie kell a másik iránt. Amint átmegy egyoldalúba, a kapcsolat napjai meg vannak számolva.
2020. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy az előző írta, elsősorban a kölcsönös érdeklődés. Valamit láss a másikban, amiért szívesen vagy vele minél többet.

Aztán a kölcsönös tisztelet. Legyenek olyan tulajdonságai, amikért nagyra becsülöd. Becsülendő jellemvonásai. Ha a tisztelet kicsorbul valamelyik oldalról, vége.

A kölcsönösen jó szex. Szeressétek egymás szagát, egymás ízét, tudjatok bánni egymás testével. A nő ne csak színlelje az orgazmust.

2020. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%

Minden jó tartós párkapcsolat alapja a "suba subához, guba gubához" alapelv, SZERINTEM.

Én olyan emberrel voltam csak hajlandó összejönni, akivel egyek a céljaink, és az értékrendünk. Mi kb egymás alteregója vagyunk, a másik nemben. A legnagyobb eltérés közöttünk annyi, hogy ő szereti a dinnyét, én meg nem.

A többi már csak annyi, hogy szeretitek-e egymást igazán az elejétől. Ha igen, jön minden magától. Mert ha szereted, akkor minden dolog magától értetődő lesz. Azaz a tisztelet, empátia, egymásnak való kedveskedésnek az igénye, ugyanannyira fogtok szeretni és vágyódni még évtizedek után is a közös randikra, programokra, meg minden ilyen.

Tehát mint egy jó ház, jó alappal, ami jó minőségű alapanyagokból épülget :) Az évszázadokig fog állni.

2020. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy amikor együtt vagytok, nem azt a qrva telefont buzerálod, hanem a partneredre figyelsz. Ő szintén. Tehát mindketten figyeltek a másikra, ápoljátok a kapcsolatot, és nem dőltök hátra, mint akinek semmi dolga. Sokan esnek abba a tévedésbe, hogy azt hiszik, majd a szerelem mindent megold. Semmit sem old meg! Nektek magatoknak kell megdolgozni mindenért. Mi a feleségemmel 9 éve be sem kapcsoljuk a TV-t. (Na jó, bevallom, a VB idején néha belenézek.) Este nincs telefon, nincs laptop, csak egymásnak élünk.

Emellett rengeteg kompromisszumkészségre is szükség van.

2020. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!