Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked mitől van önbizalmad?

Neked mitől van önbizalmad?

Figyelt kérdés
Magadtól? Mások adták? A visszajelzésekből, vagy a saját magadról alkotott kép miatt? A külsődet és a belsődet is szereted?
2020. máj. 9. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Egyszerűen belenézek a tükörbe vagy ránézek a diplomáimra, ami a tudásomat bizonyítják.
2020. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az onbizalom novelheto de azt nem tudod atverni!

En ugy vagyok most magabiztis, h celokat tuzok ki es ahogy elerem oket, no az onbizalmam. Arra azert jo odafigyelni, h be tegyuk tul magasra a mercet mert csalodas erhet es az pont az ellenjezojet idezi elo. Bar en sokszor belefogok nagy celokba es van, h nem sikerul de ez is hasznos lehet ranknezve, h hol tartunk a kepessegeink felfedeseven.:)

31f

2020. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hogy képes vagyok bizonyos dolgok elvégzésére jobban mint a körülöttem lévő emberek.
2020. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy eddig kb majdnem minden úgy ment az életemben, ahogy szerettem volna.


Bár az álmom lehet sosem fog megvalósulni, mégis vannak céljaim, fejlődök, haladok az életben. Anno mikor ismerkedtem, több pozitív visszajelzést kaptam, mint reméltem (és nem a külsőmre, mert egy erős átlag vagyok, hanem a belsőmre, és ez nagyon sokat dobott rajtam). Jelenleg élettársamat nagyon hamar megtaláltam, kiegyensúylozott kapcsolatban élünk, nem szűkölködünk, mindenünk megvan, amit kívánhatnánk, bár ebben hatalmas szerepe van szüleimnek is, akik mindenben támogattak, amiben csak tudtak.


Nagyon hálás vagyok ezért nekik és nagyon szerencsés vagyok, hisz sok ember nem mondhatja el, hogy mennyire sok dolgot megadatott neki a szülei által. Nem voltak gyerekkori problémáim, szuper családi minta van előttem. Gondolom ez is hozzátesz, hogy nincs önbizalom hiányom, hisz gyerekkoromban nem sérültem családon belüli okokból kifolyólag.

2020. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen, nem szégyen, engem a pénz tett magabiztossá. Én fiatalabb koromban egy elég visszahúzódó srác voltam, bulizni is alig tudtak elrángatni. Kevés volt az önbizalmam, viszont valami mindig is érdekelt, a vállalkozás. Aztán később elkezdtem másodmagammal játékgépekkel foglalkozni (akkor még természetesen lehetett, sőt, akkor élte fénykorát), ebből elég sokat kaszáltunk. Okosan forgattam a pénzt, majd a kilencvenes évek közepén megalapítottam a saját cégemet. Nos, ez a mai napig fennáll, és már egy ideje minden évben megközelítem a számomra bűvös 3 milliárd forintos nettó árbevételt. A lényeg az, hogy engem a pénz tett azzá, aki vagyok, és nem negatív értelemben. Lett pénzem, és megnyílt számomra a világ, és ez csodálatos.
2020. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nagyon másnak tartom magamat mint az előző válaszolók. Mert én magabiztos voltam mindig is, de sosem vettem észre magamon , csak mások mondták. Ez egész kicsi korom óta így van, amikor ovis voltam minden gyereket megkértek hogy egy A4-es lapra rajzolja le magát, és voltak akik nagyon picinek rajzolták magukat , én pedig az egész lapot kitöltöttem. Ez egy olyan teszt lehet ami rávezethet, hogy a későbbiekben milyen személyiség lesz az ember. Nálam bejöttek a tippek. Szóval amúgy a kérdésre válaszolva, én nem megszereztem a magabiztosságom, hanem mindig is megvolt, de Isten óvjon attól, hogy nagyképű legyek, a magabiztosság nem egyenlő a sikerrel!!!
2020. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy rengeteg időt töltök tanulással és az eredményeim motiválnak. Ami a külsőmet illeti: 18 évig utáltam magamra nézni, aztán csináltattam egy helix piercinget és azota megbékéltem magammal.
2020. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!