Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha általad kedvelt híres...

Ha általad kedvelt híres ember szembejönne veled az utcán, te megszólítanád?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolom ja. Attol fugg, egyedul van-e.
2020. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Neki is van élete, hagy éljen. Ha viszont feltűnően viselkedik valaki, egyértelműen azt akarja, hogy figyeljenek rá, azt akkor is megszólítom ha nem ismerem. Érdekes ismeretségekre tettem így szert.
2020. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A híres emberek általában autóval járnak, nem keverednek az "átlag" emberekkel.
2020. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
45%

Magyarországon nincsenek híres emberek, vagyis nem mászkálnak az utcán.


Ezeket a cigány celebeket meg kb pont le**rom.

2020. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Igeen tuti a nyakaba is ugranek! Zsozeatya <3
2020. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Időnként mégis "vegyülnek a néppel", pl. tömegközlekedési eszközön láttam már Csollány Szilvesztert, Verebes Istvánt, Fiala Jánost vagy Szarvas Józsefet, Beregi Pétert. Mindig egyedül voltak, sosem társaságban.
2020. máj. 10. 10:48
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Még akkor se ugrottam a nyakukba, amikor ők szólítottak meg (a munkahelyemen).

És pont emiatt (munka) engem is sokkal többen vélnek ismerni, mint akiket én ismerek, nehéz úgy végig menni a kerületben, hogy ne találnának meg páran, olyan vehemenciával, mintha ezeréve puszipajtások lennének, közbe sajnos lövésem sincs, ki ők.

Mindenkinek van saját élete, ami a munkahelyen kívül zajlik, akár ez a munkahely az egészségügyben, akár a kereskedelemben vagy bárhol van, és akkor is, ha ez a média valamely területe.

Így aztán arra törekszem, hogy annak ugorjak a nyakába legfeljebb, akiről tudom, legalább annyira ismer a privát szférámban, mint amennyire én őt :)

2020. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Kinyalnám a seggit.
2020. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Fekete-Gyor Andras utazott egyszer egy buszon velem, ket tarsaval, oket nem ismerem nev szerint, de az arcukat felismertem. Szoval maszkalnak ok is az utcan boven, ha nem is feltetlenul az utcan futsz ossze veluk, de bevasarlokozpontban, barmilyen egyeb nyilvanos helyen, programon siman. Persze, nagyreszt valoszinuleg autoval jarnak mint amugy az emberek jo nagy resze. De nekik is van az eletuknek olyan resze, ami nem arrol szol, hogy eljussanak A-bol B-be, hanem hogy ott legyenek valahol :DD A Westend meg az Arena Plaza pl tipikus “celeb-lelohely”, mas kerdes, hogy akiket eddig ott lattam, nem az a kategoria aki kulonosebben erdekelne, Majka, Orosz Barbi (vagy mi a neve annak a voros TV-s csajnak), Szulak Andreanak adtam el anno cipot amikor diakmeloztam xD Meg amikor diakmelon voltam a kolleganoim allandoan eszrevettem valami random celebet akit en nem ismertem. Hedi (szoke youtuber csaj) es a parja is megfordultak nalunk vasarolni egyszer, az az Alleeban volt szinten karacsonyi diakmelo.

Olyannal viszont meg nem talalkoztam, akit meg akartam volna szolitani.

2020. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én vidéki vagyok. Fenn voltam Budapesten. A Szent István bazilikától kb 100 m re jött velem szemben a Fodor Gábor. Azt hittem hogy B6 vagy dedalon kell. A tesóm viszont Szergej Rebrov mesterrel selfie t készített.
2020. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!