Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek vannak köztünk...

Szerintetek vannak köztünk élő angyalok?

Figyelt kérdés

Történetem a következő:


Tavalyi év első felében több probléma adódott: egészségügy, munkahelyi stb. Május közepén kissé lelkileg összetörődtem, amit tovább erősített, hogy a kollégámat, akivel jól kijöttem, kissé aljas módon elküldték. Az egyik barátom - valójában párom testvére- meghívott az esküvőjére még ez év elején, hosszú hezitálás után döntöttem, hogy elmegyek. Az esküvő és lagzi jól sikerült, most nem is a tánc került a napirendre, DE érdekes élményben volt részem. Akikkel egy asztalnál ültem elkezdtünk beszélgetni. Ha kimentek, hívtak magukkal. És nem hagytak magamra. Úgy vettem észre - bocsánat, hogy most nagyképűnek tűnök - de megadták nekem a megfelelő tiszteletet. Úgy éreztem az este alatt, hogy folyamatosan pozitív hatások értek, amiért hálás vagyok nekik örökre. Amikor el kellett mennünk ( kora hajnalban) egy világ dőlt bennem össze, hazafele úton nem tudtam a könnyeimmel mit kezdeni. Amit érzek: ettől az estétől már nem vagyok depresszióra hajlamos, nincsenek félelmeim, úgy érzem visszakaptam azt az erőt, amiről nem tudtam, hogy bennem van, munkahelyem és egészségi problémáim rendeződtek. Sokat segített rajtam nemcsak a párom, hanem ŐK is. Sokat gondolok rájuk és a legjobbakat kívánom nekik. Ha az utam a helyszín felé visz, mindig jó érzésem van, megnyugszom és ha az álmomban felelevenedik mindez, szintén nyugalmat érzek.



Mit gondoltok arról, akikkel megismerkedtem angyali tulajdonsággal rendelkeztek és őket (is) küldte az Isten, hogy segítsen?


Normális dolog, ha arra visz az utam, elmegyek a helyszínre nosztalgiázni egy kicsit?


Miért van az, hogy néha visszatérnek az események az álmomban?


2020. máj. 11. 20:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%
Ők valószínűleg csak jó emberek voltak. Nem léteznek úgy a dolgok, ahogyan azokat a biblia leírja és a keresztény vallás tanítja, ezért angyalok is más formában léteznek, de vannak olyan emberek, akik lelkileg tiszták és a jelenlétük is sugárzik és feltölt energiával.
2020. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, h igen, lehet h nem. Mint a legtobb dolgot ezt is csak a halal utan tudjuk meg.
2020. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Egy nagyon rossz közegből kicseppentél, ha rövid időre is, normális emberek közé. És megláttad, hogy nem az egész világ rossz, vannak benne jók is, és ettől reménykedni kezdtél.
2020. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Én hiszek az angyalokban illetve valami magasabb rendű, ember felett álló energiában.

Bárcsak átélhetnék csak hasonlót is. Nagyon rámférne, mert soha senki nem nyújtott segítő kezet, lelki támaszt, mindig magam kellett felépítenem es kihúzni a saját hajánál fogva a s.zarból.

2020. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 4.!


Olyankor jön a segítés, amikor Te nem számítasz arra.

2020. máj. 11. 21:24
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

És tartod velük a kapcsolatot? Érdemes lehetne.

Ez inkább olyasmi lehetett, hogy az események jó időben, jó helyen összejátszása. Valamiféle fordulópont, amit te megtagadtál. Nehéz ezt kifejteni, de biztos érted mire gondolok..

Például van, mikor valakinél úgy alakulnak a dolgok, hogy elég szerencsétlen időpontban, helyzetben kezd valamibe...már az indítás sem jó, s onnantól csak egymást követik a bajok. S ugyanez megtörténhet pozitív irányban is. Valahogy egy jó hullámot elkapsz, ami visszazökkent a harmóniádba...szerencsés egybeesések, pozitív fordulat.

Ezek szerintem nem földi angyalok voltak, de bizonyosan fontos szereplők az életedben.sőt, ha hiszünk a reinkarnácioban, még azt is mondhatnám, "felismerted őket".

2020. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
*megragadtál
2020. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem, csak pozitív értelemben máshogy gondolkodó emberek vannak, akik hajlandóak jóindulatúak lenni a másikkal szemben.
2020. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én
2020. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, vannak. Altruista emberek ők, akik a jót érdek nélkül teszik. Ismerek ilyet.
2020. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!