Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van, akinek fiatal...

Más is van, akinek fiatal felnőttként fogalma nincs róla hogy mit is akar kezdeni az életével?

Figyelt kérdés
Van 1-2 távlati célom, de kb ennyi, azokat leszámítva semmi perspektíva nincs az életemben.
2020. máj. 13. 08:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Semmiféle terv nincs jelenleg. Van egy-két hullám, amit igyekszem meglovagolni, de hogy hova jutok velük, egyelőre rejtély. Viszont elfogadtam, hogy ez most egy ilyen fázisa az életemnek, de azt is tudom, hogy rövidesen (néhány év?) egy szakasz lezárul, aztán minden megváltozik. Hogy jó, vagy rossz irányba... az még a jövő zenéje.
2020. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pontosan így érzek én is. Fogalmam sincs, mihez kellene kezdeni. Egyetemita vagyok, de nem szeretem ezt, szóval ha ezen a szakon - amin most tanulok - szerzem a diplomám, akkor kezdenem kell utána valamit, mert ez nem jó.


Fogalmam sincs, hogy mi legyen.

2020. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Kérlek szépen, ne téríts meg privátba, az én hitem nincsen papírlapok és falak közé szorítva. Köszönöm!
2020. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Parancsolsz? XD
2020. máj. 13. 10:23
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem parancsolok, nagyon, nagyon szépen kértem az illetőt, aki privát üzenetet küldött zsoltárokkal, hogy ne tegye.

Akinek nem inge..., de ez a kérdés van megjelölve benne, és az én (1) válaszom idézve.

2020. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát biztos nem én voltam. xD
2020. máj. 13. 10:30
 7/15 anonim ***** válasza:
De nem is mondtam, hogy te :D
2020. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Persze hogy van, régebben pedig elégsok dolgot szerettem volna,de rá jöttem hogy semmi sem olyan könnyű.

Mi az a 1-2 célod?

2020. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Múltkor engem is valaki meg akart téríteni.😁

Engem az ilyen jellegű dolgok nem érdekelnek.

2020. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

@10:38


A legpriorabb a lakásvásárlás.

De hát ez is ilyen csillió évre előre vetített dolog.

2020. máj. 13. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!