Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy érzitek/éreztétek magatok...

Hogy érzitek/éreztétek magatokat fiatal felnőttként?

Figyelt kérdés

Én most ebben az időszakban vagyok, alighogy megtanultam normálisan megélni valahogy suli mellett és azon agyalok merre haladjak... Van néhány dolog ami aggaszt.

Nimcs sok erőm és motivációm cselekedni, tudom hogy akarok valamit, de nem tudom mit. Hazajövök az unalmas munkámból jó esetben csinálok valami kaját és eszek, majd bezuhanok az ágyb és telefonozok vagy alszok. Ha épp van kaja akkor rögtön ágy, kihúzom estig,alvás majd ez újra előlről.

Annyi jó van az egészben, hogy van párom és ha vele vagyok valahogy kiszakadok ebből az életvitelből, de ugye inkább hétvégén tudunk együtt lenni szóval hama visszaesek. Fáradtnak érzem magam, tervezgetek aztán nem lesz semmi belőle.

Más napokon meg aktívabb vagyok és sokmindent csinálok. Változó. A hangulatom is. Most is magam alatt vagyok pedig nincs okom rá, de lehet csak a mensi kínoz.


Valami baj van velem? Más is ilyen? 21n


2019. ápr. 12. 21:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a hibákért, telefonról pötyögtetek,félig csukott szemekkel...
2019. ápr. 12. 21:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló érzéseim vannak, mint neked. Most csinálom a második félévet az egyetemen (csecsemő- és kisgyermeknevelő szak), a nehézségek ellenére is ezt szeretném. Nekem is vannak napjaim, amikor motiváltabb, boldogabb vagyok, aztán hirtelen magam alatt leszek, de a párom mindig mosolyt csal az arcomra és erőt ad, hogy folytassam a közös jövőnkért.


N/21

2019. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A párom. Ezt mindig le kell írni. Mintha más nem nyelné a nyeles aszpirint
2019. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én életem nagyon gucci gang, gucci gang, gucci gang.
2019. ápr. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megértelek. Nálam is hasonló. Főleg egyedül. Állandó versenyfutás az idővel, meg a pénzzel. Fizum több mint felét elfizetem az albérletemre. Folytonos délutános munka teljesen tönkreteszi a szociális életem. Haverok sztem már fel sem ismernek, nem is emlékszem mikor voltam utoljára buliban, vagy csak inni valahol. Max bánatomban... rendes ruha alig van rajtam, csak az egyenruha munkából, aztán meg pizsoma. Aztán járjak tanfolyamra, meg mosolyogjak. Meg a fa..om az!Ja én már vagy 7 éve nem járok suliba, bárcsak visszamehetnék. Sokkal stresszmentesebb volt minden.

Welcome the jungle, sok kitartást, mert a szar még csak most jön :D

26F

2019. ápr. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!