Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit teszel magadért?

Mit teszel magadért?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Mikor mit.


Most például etetem magam, hogy elkerüljem az éhenhalást.

2020. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Sport, tanulás, üresjáratok megengedése, most épp keresek egy jó pszichológust is.



Az emberek általában azt mondják rólam, hogy semmit se teszek magamért. 😂

2020. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sok az önjelölt pszichológus, aki mindig okosabbnak képzeli magát, ha mások életéről van szó. :)
2020. máj. 13. 11:50
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Rendszeresen sportolok, odafigyelek a megfelelő étrendre, a megfelelő mennyiségű alvásra, folyamatosan tanulok, dolgozom azért, hogy egyre jobban éljek, kivágtam az életemből az összes toxikus embert, szigorú határokat húzok a munkában, hogy védjem a magánéletemet és a szabadságomat
2020. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nagyjából azt amit az előző, plusz kiépítettem egy egészséges önzőséget. Tehát nem csinálok jófejségből olyan dolgokat, ami engem valamilyen módon lehúz, csak azért hogy másoknak jó legyen. Megtanultam nemet mondani és az az első, hogy én rendben legyek. A többiek csak utána jönnek.
2020. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Tyű, hát mit nem? Én, magamé? Bármit bármikor! Most pl. az Atlanti-óceánban verekszem a sellőkkel az igaz gyöngyért, mert a kerti slagom jövője áll rajta, ha levernek, vehetek újat.
2020. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Alapvetően segítőkész vagyok, de nem önfeláldozó és nem félek nemet mondani olyan dolgokra, amiket nem szeretnék csinálni, vagy amik kellemetlenek számomra. Elég öntörvényű vagyok, gyakran előfordul, hogy nem csinálok olyasmit, amihez nem fűződik érdekem, vagy ami nem szolgálja a javaimat (nyilván nem olyanról van szó, amikor egy bajba jutott barát segítséget kér, hanem olyasmiről, amikor szívességeket kell tenni távoli ismerősöknek, - utóbbiakat nagyon megválogatom, mert az időm az nagyon drága és érékes számomra). Sportolok, tanulok, fejlesztem magam, és ha szükségét látom, pszichológushoz megyek vagy meditálni vagy templomba, amire épp szükségem van, illetve néha megengedem magamnak, hogy egész nap a kanapén dögöljek stb.
2020. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés:):

Volt, hogy képeztem magamat, mert volt pár elgondolásom, hogy végigviszem azt. A képzések lementek, de nem kamatoztattam a tanultakat, ami nagyon zavar, mert félek az új dolgoktól. A következő pont ez lesz, hogy elinduljak végre az utamon.

2020. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beállítom a fűkaszán a karburátort, mert elegem van abból, hogy lefullad.
2020. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!