Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véleményetek szerint is olyan...

Véleményetek szerint is olyan fogdosni való combja van Jungkooknak? XD

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 19:32
1 2
 1/19 Barackoshányás ***** válasza:
69%
Nem
2020. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Lehet rossz fórumon kérdezed ezt. :D
2020. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Sosem foglalkoztam Jungkook combjaival eddig, komolyan engem csak a zenéjük érdekel, nem értem, miért kell őket szexuális tárgyként kezelni.
2020. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%

Igen.

#3 Mert szexik, marha bonyolult.

2020. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Igen, nagyon!
2020. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Emberek,legyetek már okosabbak kérlek

Ha egyszer nem érdekel téged és amúgyis csak beszólni akarsz miért nem görgetsz tovább?nem kell foglalkoznod vele,csak tovább lépsz és kész

Ugyanezt teszem én is,például valami nem érdekel vagy idegesítő átgörgetem azt ámen a mennyekben,de nem jövök rögtön beszólogatni meg toxikus megjegyzéseket tenni.


Jungkook combjáról meg annyit hogy igen, tényleg fogdosni valóak és szerintem teljesen normális hogy ezekkel is foglalkozunk nem csak a zenéjükkel, szerintetek miért edz és miért gyúrja ki magát?nem csak azért mert szereti csinálni, hanem amiatt is hogy a kpopban mindez elvárás plusz nyilván a rajongók erre csorgatják a nyálukat.Ennyi az egész.

2020. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Nincs azzal baj, hogy bejön, igen, el kell ismerni, hogy jól néz ki, de ezt a kérdést már erős túlzásnak érzem. Az meg rohadt gáz, hogy gyakorlatilag elismered, kedves előttem szóló, hogy az idolok azért vannak, hogy a nyáladat csorgathasd rájuk. Komolyan, egyes embereket nem érdekel más, csak a kinézetük, és csomó rajongó gyakorlatilag csak a maknae line-nal van elfoglalva, pl. RM meg J-Hope háttérbe van szorítva, mert csúnyának vannak tartva (megjegyzem, nagyon nem azok).


Igen, tudom, hogy a k-popban nagyon fontos a látvány, de szerinten helytelen az, ahogy az ügynökségek és sokszor a rajongók is terméknek tekintik az idolokat. Igen, el kell ismerni, jól néznek ki, ezzel még semmi gond, de ha ez átmegy egy ilyen beteges fantáziálgatásba, nyálcsorgatásba, az igenis beteges. Ők nem tárgyak, hanem emberek, nem prostituáltak, hanem előadóművészek, tessék őket úgy kezelni.

Lehet lepontozni.

2020. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
63%
7. Nekem pl az eleje óta RM az a "tyhú de jól néz ki", szóval igen. Nem értem, hogy miért mondják azt rájuk, hogy nem néznek ki jól.😶
2020. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
#8 Nem mondja senki.
2020. jún. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
#9 de, J-Hope-ra is rengetegen mondják hogy nem néz ki jól, Jiminre hogy huu de jó pali, RM-et meg nem tartják sokan annak.
2020. jún. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!