Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy semmihez nem volt kedvetek, akár évekig? Semminek sem látom az értelmét.

Figyelt kérdés
Sok rossz dolog történt velem az elmúlt években, és “belefáradtam”. Nagyot csalódtam a volt legjobb barátomban is, nem merek már senkiben megbízni sem... reggel az ágyból sincs kedvem kikelni. Fél éve végeztem az egyetemen, de képtelen vagyok a mesterszakos felvételimmel törődni (pedig 2 éve még alig vártam hogy végezzek és mehessek oda). Úgy érzem teljesen kiégtem:( pedig még el sem kezdtem “élni”. Veletek volt már ilyen? Mi adott motivációt, hogy érdemes belekezdeni a dolgokba? Hogy elhiggyétek, jöhetnek még jó dolgok és ne ragadjatok le a múltban?

2020. máj. 14. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt és van.

Segítenék, de még én sem tudom a kiutat.

2020. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Volt. Depresszió, ennyi. Csak várom hogy végre meghaljak oszt jólvan, nem akarok én semmit az élettől.
2020. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így telt vagy két évem.

Nem tudom végül mi rángatott ki, mert én teljesen lemondtam magamról.

De idővel újra éreztem magamban a tenni akarás "csíráját". És rohadtul tetszet :)

Ez kB egy éve volt és azóta szépen összeszedtem magam. Tartok a céljaim felé.

Visszagondolva pedig kellett az a mély pont, mert teljesen máshogy látom a világot, és én is teljesen más vagyok.

Szóval fel a fejjel :)

2020. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem évekig, de fél évig biztosan. Depressziós voltam én is.


De muszáj volt felkelnem és csinálnom ugyanúgy tovább a dolgaimat, akármilyen rossz volt magamra erőltetni...

2020. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Sport. Szerintem az tud motivációt adni. Friss levegő, napsütés, banális dolog, de rajtam pl.segített.

Belefutottam dokumentumfilmbe, amiben nálam sokkal rosszabb sorsú emberek voltak és mégis tudtak mosolyogni, célokat kitűzni. Ez elgondolkodtatott..

Illetve citromfű+orbáncfű tea kúra+ magne b6 vitamin.

2020. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna, hogy depresszió lenne... meghalni nem akarok, de élni sem nagyon... csak “vagyok”.
2020. máj. 14. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:

A depressziónak nem az a lényege, hogy meg akarsz halni. Szerintem. Én sem akartam meghalni, de úgymond bénultnak és tompának éreztem magam, folyamatosan aludni akartam, olyan üres volt minden, amit csináltam, nem esett jól.


A sport amúgy jó ötlet, engem is az rángatott ki, meg az, hogy lendületben maradtam akkor is, ha nagyon kellemetlen volt magamon erőt venni.

2020. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!