Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehéz nekem jókedvűnek lenni,...

Nehéz nekem jókedvűnek lenni, sokkal könnyebb morcosnak, mindent kritizálónak lenni, mit tegyek hogy változzon vmi? Volt vki már így?

Figyelt kérdés

Nem tudom az okát, szinte erőfeszítés kell ahhoz hogy ne legyek mindig mérges valamiért.

Ha elhatározom reggel hogy ma jó napon lesz, azt nem tudom tartani max 10 percig


2020. máj. 10. 23:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak az emberekkel vagyok így, antiszoc vagyok szerintem. Kertészkedem, állatokat tartok, ezekkel órákig elvagyok, minden oké. Annyi gonosz ostoba ember vesz körül amerre járok, hogy én is ilyen lettem. Létezik ilyen?
2020. máj. 10. 23:31
 2/9 karcika200628 válasza:
Én is nagyon sokszor vagyok így.Próbáld meglátni a jót,vagy jobbat a dolgokban,ne stressszelj mindenen,és sokkal jobban fogod magad érezni,hidd el.😊
2020. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Embereken kívül meg tudom látni, de az emberekben nem. Mindenkiről egy perc alatt el tudom dönteni hogy mi benne a rossz.

Változni szeretnék, ideig óráig megy de azon kapom magam hogy senkit sem tudok tolerálni.

A vásárlás, a kert meg a takarítás talán ami kikapcsol.

2020. máj. 10. 23:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg magaddal van bajod. Utalod a munkad? Az orrod? A hasad? Mit nem szeretsz magadban?
2020. máj. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Magammal nem foglalkozom, nincs semmi bajom magammal, átlagos. A kedvemmel van a bajom, ahogy egy filmben mondta Odüsszeusz: dühösnek lenni könnyű. Néha mosolyt erőltetek magamra, azt mondják attól átvesszük a jókedvet, hát nem tart sokáig. Mit csináljak szerintetek?
2020. máj. 11. 00:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy amiatt van mert nem bizol az emberekben? Történt valami régen ami miatt ez kialakulhatot? Gondolkodj vissza. Vagy írd le régen milyen voltál és most milyen vagy akár nekem privátba vagy ide.
2020. máj. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És mert nem bízol bennük agyad próbál ellenszenved sugalni azért, hogy véletlenül se kerülj közel senkihez. De ez csak egy tipp
2020. máj. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A változás olyan ajtó, amelyen csak belülről van kilincs."

Gondolt át, hogy mi is az ami valójában irritál és min szeretnél igazán változtatni. Ha olyan emberek vesznek körül, akik ilyen szinten nem fognak változni és zavar a környezeted akkor ha teheted a körülményeidet is változtasd meg, ugyanis a külső behatás nagy szerepet játszik a változásban. Légy optimistább, ami talán a legnehezebb, de ha elnyomod magadba azt a késztetést, hogy morcoskodj és kritizálj akkor csak idő kérdése.

2020. máj. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok.

Egyfelől nem megy parancsra, vagy elhatározásra. Másfelől, meg kell találnod azokat a dolgokat amik ennyire negatív hatással vannak rád és azokat kezelni

2020. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!