Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan gondolhattam erre...

Hogyan gondolhattam erre rögtön szerintetek mikor bementem a diszkóba életembe először ???

Figyelt kérdés
Tehát bementem a diszkóba még fiatalabb voltam és rögtön ez jutott eszembe ,hogy ugye mi lenne ha felrobbantaám ezt a helyet??? pedig akkor még nem is értek olyan traumák szerintetek???
2020. máj. 15. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Az se tul jo, ha kenyszergondolatkent jonnek ilyenek, de akkor csak szorongas. Ez a mi lenne, ha megolnem a csaladom tipusu kinzo kenyszer nem a valodi elkovetokre jellemzo.

De kezelest igenyel.

Abba nem akarok belegondolni, hogyha valoban es elvezettel jatszottal el a gondolattal.

2020. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
milyen gondolattal?? hát ha te tundá milyen gondolataim vannak piha
2020. máj. 15. 00:11
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Nekem a buszokkal kapcsolatban van ilyenem, hogy mi lenne ha kiugranék elé, de attól még nem vagyok szuicid alkat. Nekem gyerekként voltak brutális gondolataim, írtam három 'könyvet' 8 évesen, ilyen lapok tixóval összeragasztva 😀 kb. minden történet fõszereplõje egy családtagom volt és egy A5-ös oldalon keresztül ecseteltem milyen módon haláloznak majd el. És itt ilyen vajazókéses orrlevágós, azt besózós, vérengzéses kínzós, hátgerinc kék csillagcsavarhúzóval történõ trancsírozásokról beszélünk. A címük: Érdekes mesék, Furcsa mesék, Megvális, brutális, frontális, kriminális mesék- fogalmam sincs 10 évesen hol hallottam ilyen szakszavakat. Egyszer anyám megtalálta õket és igen kiakadt. Elégette mind a hármat, pedig illusztrálva is volt. Fogalmam sincs miért írtam ezeket. Na de a lényeg: nem kell pánikolni, amíg gondolat szintjén marad.
2020. máj. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
U.i. nemyom pontosan hány éves lehettem. Alsós. 7-10 közt.
2020. máj. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aha akkor másnak is van
2020. máj. 15. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
szeretek arról fantáziálni, hogy a metrón a felső kapaszkodóba kapaszkodva felhúzom magam és pofánrúgok pár embert :C
2020. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aha akkor nekd is vank ilyen gondolataid
2020. máj. 15. 14:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a fszért kellett lepontozni? #3 voltam
2020. máj. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!