Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért menekülnek kapásbó...

Sokan miért menekülnek kapásból egy önbizalomhiányos, negatív életszemléletű személlyel való beszélgetéstől?

Figyelt kérdés
Miért koptatják le azt aki olyan?
2020. máj. 15. 11:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

#9

Jaj, csak nem valaki magára ismert? :D Szóval te egy ilyen negatív, energiavámpír vagy, és nem tetszik neked a többiek válasza. Ez van. Változz meg.

Ott az internet, lehet rajta keresgélni, hogy hogyan legyél pozitív, el lehet menni szakemberhez. Nem a mi feladatunk nektek segíteni!

Az ilyen emberben nem túl sok érték van!

2020. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
"Mert nem tudjatok elfogadni a masikat ..." pontosan, nem tudok elfogadni egy olyan embert, aki a szöges ellentétem, és nem akarok beszélni vele és kapcsolatban lenni vele. nem értem ezzel mi a baj
2020. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
#9 ha egy közeli családtagról, barátról van szó nyílván türelmesebb és kitartó az ember, de ha egy kvázi idegen vagy egy távoli ismerős kerül be a képbe ilyen tulajdonságokkal, az ember próbálkozik egyszer-kétszer, utána inkább menekül, ha látja, hogy feleslegesek az erőfeszítései.
2020. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
1%

Nem emlekeztek a meseben: "szerncsed, hogy oreganyamnak szolitottal" reszre? Latszik!


Attol mert itt kajabaltok, csak a hangzavar nagyobb ... pont mint a faluszeli kurtakocsmaban "huzd ra cigany csak azert is" Hat ilyenek vagytok kedveskeim :)

2020. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
Én ilyen önbizalomhiányos és negatív ember vagyok, és teljesen megértem, hogy aki vidám és pozitív, magabiztos, annak nincs kedve velem beszélgetni. Nincs meg a közös hullámhossz, a közös prioritások, de ez teljesen kölcsönös igazából. Természetesen tapasztaltból mondom, pl. egy suliban, egy munkahelyen, egy kollégiumban nyilván beszél az ember mindenféle személyiségű másik emberrel, hogy a kulturált emberi viszonyokat fenntartsa, viszont kicsit is mélyebben az ilyesmi egyszerűen nem működik. Őket is idegesítem én, és engem is idegesítenek ők.
2020. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert toxikus és fárasztó. És a vele való beszélgetés nem vezet sehova, csak a nyávogásba meg a mártirkodásba
2020. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
17%
Nem akarnak/nem tudnak vele mit kezdeni. Nem akarnak szembesülni páran önmaguk tükörképével. Vannak, akik nagy pozitív életszemléletben élnek, és nekik ez a találkozás "lehúzó" lenne.
2020. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mert nem jó társaság.
2020. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#17

"Nem akarnak szembesülni páran önmaguk tükörképével."

Ha én egy életvitám, pozitív szemléletű, jóindaltú nő vagyok, akkor mit is fogok a tükörben látni? Egy ugyanolyan mosolygós nő fog visszanézni belőle.

Még véletlenül sem egy búvalb..szott, negatív, önutálattal küzdő egyén, aki még a fába is képes belekötni.


Nagyanyám negatív energiavámpír volt, és mikor mentünk őt meglátogatni, állandóan csak a panaszkodását hallgattuk, soha nem jött ki a szájából valami vidám gondolat.


Miért nem lehet felfogni, hogy a negatív taszítja a pozitívat! Egy negatív ember állandóan csak panaszkodik, hogy jaj, már megint esik, jaj már megint fúj a szél...stb.


És vajon a negatív gondolkodásúak miért nem akarnak pozitív gondolkodásúvá válni? Miért kell borongósan látni az életet, miközben az annyira szép?

2020. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mert a "mindig csak pozitív légy!" és a "csak a jóval foglalkozunk" dologba nem illenek bele azok, akiket "negtív"nak bélyegeznek.
2020. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!