Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy Jófogáson/Vaterán/Facebook Marketplacen bunkó eladókkal találkoztatok?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de engem a bunkó eladók mindig is zavartak. Internetes oldalakon valamiért még jobban. Valamiért én úgy érzem mindig kifogom a bunkó eladókat. Oké, hogy nem mindenki a legkedvesebb, de azért nem kéne rosszindulatú lenni. Ma is írtam egy eladónak, hogy:

Kedves Hirdető, megvásárolható-e külön is (szürreális áron adat volna egyben), elsősorban ez-az érdekelne, stb-stb, Üdv. Erre ezt a választ kapom betűről betűre: Nem. Alig kaptam szikrát. Majdnem megírtam neki, hogy köszönöm szépen a lényegretörő, kimerítő és informatív választ, de inkább nem akartam gyerekes lenni. Lehet, hogy velem van a baj, egy szóval sem állítom, hogy tökéletes lennék, senki sem az, de akkor is....


2020. máj. 19. 15:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vaterán ruhacsomagot árult az eladó ennyi leírással " XL méretű női ruhacsomag"

Udvariasan megkérdeztem hogy esetleg tudna mérni átlagos mellbőséget,derékbőséget.. gondoltam lemér kettőt találomra a csomagból és már tudom is hogy a mellbőség 90 vagy 110 cm,ami tényleg nem mindegy. Az eladó válaszolt: nem foglalkozik méregetéssel, akinek kell az így is megveszi. Újabb üzenetben elkezdtem megmagyarázni hogy miért kérdezem: aki tovább akarja adni az nyílván megveszi úgy ahogy hirdeti,aki viszont magának keres ruhákat az szeretné tudni hogy amit vesz az jó lesz rá vagy sem. Meg inkább egy kérdés előtte, mint egy reklamáció utána. Hát a választ nem teszem ki az ablakba: kekeckedő vagyok,ő eladott több száz csomagot tehát jobban tudja mint én aki alig száz dolgot vett. Hogy jövök én ahhoz hogy kritizáljam ahogy ő kereskedik ( semmi kritika nem volt csak udvarias kérdés) meg elege van az ilyen okoskodó vevőkből. Szerencsére vagy húsz napig olvashatta bárki a levelezést és eldönthette hogy akár vagy sem ilyen embertől vásárolni, nekem ennyi elégtétel elég volt.

2020. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: Hűha, ez nem semmi! :( Velem egyszer olyan történt, hogy valaki 1 forintos licitként feltett egy számítógépes hangszórót, de nem írta bele a hirdetésbe, hogy működik-e. Erre megkérdeztem teljesen normálisan, hogy:

"Tisztelt XY!

Működik a hangszóró?

Üdv: YX"

Erre ezt a választ kaptam vissza:

"Tisztelt YX!

Köszönöm a kérdést, még messze van április elseje. :)"

Kérdezem én ezek után még ki vásárol tőle jó szájízzel?

2020. júl. 6. 09:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Na! Épp most kaptam egy olyan üzenetet, amiben darabként akarnak megvenni valamit, amihez világosan odaírtam, hogy egyben eladó, még az árat is így szabtam meg. Sokadik hasonló alkalom. Szerintem az embereknek igen kis része rendelkezik olyan birkatürelemmel, hogy ennyidszerre is bájos választ írjon...
2020. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ugye ez nem komoly kérdés? :D Én konkrétan nagyot nézek, amikor egy értelmes emberrel tudok üzletelni.
2021. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!