Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kívánjak egy lánynak boldog...

Kívánjak egy lánynak boldog karácsonyt a facebookon akit személyesen ismertem a munkahelyén de mióta kilépett nem találkoztam vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit még a munkahelyén ismertem meg egy boltban ahol én törzsvásárló vagyok.Kb egy hónapja otthagyta a munkahelyet,azóta nem találkoztam vele.Ő nem tudja a nevem de én az övét igen.Jó lenne beszélgetni vele.Viszont be is kéne jelölnöm.
2019. dec. 26. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd akkor természetesen :-)

Boldog karácsonyt :-)

2019. dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit veszíthetsz?

Legrosszabb esetben nem fog veled dumálni vagy lekoptat, hogy van épp elég barátja. Akkor meg pont ott leszel mintha nem írtál volna rá, vagyis egyedül magányosan.

Ha meg válaszol és sikerül értelmes beszélgetést összehozzatok akkor meg nyertél valakit akivel beszélgethetsz.


Szerintem itt csak nyerhetsz ha "bátor" vagy.

2019. dec. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is jött pár ilyen kollégától üzenet, valamelyikkel Facebook-on kb soha nem beszéltünk, munkahelyen is ritkában. Nem döbbentem le, kedvesnek tartottam, hogy gondoltak rám. Szóval nincs mit veszítened. :)
2019. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!