Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mibõl fakad bennem, és sok...

Mibõl fakad bennem, és sok más fiúban/férfiban a következõ elõítélet?

Figyelt kérdés
Mindenféle rosszakarat nélkül, de elõfordul, hogy azokról a lányokról, akik social media felületeken illetik magukat, sok sráccal smárolnak stb stb mindig a K betûs foglalkozás jut eszembe, és egyfajta undor keletkezik bennem velük szemben. Próbálok ezen az állásponton változtatni, de amíg nem tudom mibõl fakad ez, nem tudok ehez hozzákezdeni. A társadalmi elvárások és címkék , mint okot én elvetném, nem gyakorlt rám akkora hatást, mivel a 2000es evèkben születtem, még azt se nagyon mondanám hogy maradi vagyok, hiszen most minden az elfogadásról meg ezekrõl szól
2020. máj. 20. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de én is így gondolkozom ezekről a lányokról, nem értem mi ezzel a probléma, elvégre nem nagyon könböznek tőlük.
2020. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Különböznek*
2020. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rosszak az ismereteid, nem "K", hanem "R"
2020. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyreszrol finnyas vagy, masfelol viszont ezzel probalod alcazni, hogy savanyu a szolo.


Fiatalsag az onmagad es a tarsadnak megkeresesenek idoszaka. Nezz csak korul a kutyafuttatoban, minden kutya a masik segget szagolgatja, nyalogatja. Mi emberek sem vagyunk masok ebbol a szempontbol.


Szoval inkabb allj be a sorrba es te is nyalakodj masokkal, kulonben lemaradsz/kimaradsz a lenyegrol.

2020. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"...hiszen most minden az elfogadásról meg ezekről szól"

Ez azért nem egyenlő a struccpolitikával. XY K-ként viselkedik, de elfogadom, hogy ő ilyen. Az ürüléktől is undorodunk, mégsem próbálunk meg koprofillá válni. Ez persze durva összehasonlítás, hiszen egy ilyen lány az élet más területein még lehet értékes. Nem őt magát ítéljük el, hanem a tetteit.

2020. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előre bocsánat a vulgaritásért.


Ezzel csak az a baj, hogy nem tudni, mi a pontos baj. Mert ha lesz barátnőd, az neked is mutogatni fogja magát. Tehát neked lehet "qrvás", de a nyilvánosságnak nem? Akkor a qrvássággal van a baj, vagy azzal, hogy ezzel próbál valamilyen reakciót kiváltani?


Na meg ott van az, amikor nem tudod ezt párkapcsolatban levetkőzni. Évekkel ezelőtt volt egy kérdés, soha nem fogom elfelejteni, ott egy csomó pasi leírta - ezért kértem az elején már bocsánatot -, hogy szex után megundorodik a barátnőjétől, hogy mi mindent megtehetett vele, és hogy ott fekszik mellette "szétbszott pnával".


Nőként nekem is van persze olyan férfikategória, amelyik nem jön be, de undort nem tudok érezni, szerintem az túl erős érzelmi reakció olyan dologra, ami nem érint.

2020. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!