Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltál már megkeseredett...

Voltál már megkeseredett vénasszony és ugyanaznap szűz fiúcska?

Figyelt kérdés

Mármint az itteni kommentek szerint. Nekem ez ma összejött, igaz, a szűzfiúzás privátban érkezett.


Ez milyen fétise néhány embernek, hogy ha olyat írsz, ami neki nem tetszik, akkor megpróbál megsérteni, és vaktában ki akarja találni, vajon mi fájhat, mivel vagdalkozzon? Én nagyon szoktam röhögni ilyenkor, mert még soha senki nem talált célba. Egyszer leszúrtak, hogy rosszul bánok az alkalmazottaimmal (nincs cégem) egyszer megvádoltak, hogy még nem vagyok szobatiszta (én sem értem, ne kérdezzetek) de a mai nap a csúcspont, mert egy napon vagyok fiatal és idős, fiú és nő, kanos és kiégett... tessék mondani, másokat is bombáznak ilyen agymenésekkel? 😃


2019. máj. 28. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
nem. de en nem is szolok be mindenkinek komment formajaban.
2019. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem üzenetben (de szerintem nem csak engem) talál meg valaki, de ilyen heti 2-3 alkalom minimum. Egy mondatnyi beugatás, leszólás, aztán sose válaszol. Nem tudom, kommentelni szokott e, de mások kommenteljeit állandóan véleményezi üzenetben. Néha elgondolkodom rajta, az ilyeneknek van e egyáltalán élete.

De amúgy igen, én is voltam már minden, csak úri kisasszony nem. XD (fa.szfej már sokszor, meg pszichopata ezerszer - mondjuk legalább azt élőben is meg szoktam kapni :D)

2019. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

“nem. de en nem is szolok be mindenkinek komment formajaban.”

Apa, kezdődik... 👌🏻 Drága életem, én meg végképp nem szólok be. Válaszolok a kérdésre, erre jön valami fantáziadús ember, aki a kérdés megválaszolása helyett nekem esik, felruház mindenféle általa vélt tulajdonsággal és személyiséggel... így kaptam a fent említett baromságokat. Szeretlek téged, amiért ilyen jó humorral reagáltál a kérdésemre, köszi.

2019. máj. 28. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyan lettél fiú, amikor nő vagy?
2019. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, most lettem “szociálzavaros mamika“, bármit is jelentsen ez... 🤣
2019. máj. 29. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!