Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most tényleg ennyire sok a...

Most tényleg ennyire sok a negatív ember vagy ők csak jobban kitűnnek a tömegből?

Figyelt kérdés
Itt is, facen is elég sokat politizálok és mindenki szerint minden rossz, egymást támadják az emberek, mert nyugdíjas, nagycsaládos, jól megy neki, nem megy jól neki, határon túli, kivándorló, bevándorló ... Gondoltam inkább nézek sporthíreket, mert nekem ehhez már nincs gyomrom erre ott is ugyanez megy csak mások az indokok. Csak megkeseredett, negatív, agresszív emberek vannak a neten?

2019. márc. 11. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

A negatív, belső feszültségből táplálkozó véleményt, gondolatot az ember ösztönösen, részben tudattalanul a külvilág tudtára akarja juttatni. Tulajdonképpen ez is egy formája a panaszkodásnak.


A boldog, kiegyensúlyozott, életével és pillanatnyi helyzetével elégedett ember nem feltétlen fog felmenni a netre hangot adni a boldogságának, és pozitív képet festeni saját kis világáról.


Lehet pont azért boldog mert nincs fenn a neten, hogy bármit is írjon...

Én is sokkal vidámabb és élettel telibb lennék most ha a 190 km-re levő barátnőm mellett feküdhetnék. Sok mindent csinálnánk így éjjel negyed egykor, de biztos nem a gyakorin olvasgatnék unalmamban :D


Szóval ahogy te is írod, a negatív ember "feltűnőbb" mert félig meddig szándékosan-tudattalanul feltűnőbben viselkedik, véleményét a világ elé tárja.


De tegyük hozzá, valóban van egy általános fáradság, leterheltség, kimerültség a magyar társadalomban, ami összességében a negativitás felé tolja az egyéneket.

2019. márc. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg. Külföldről hazalátogató ismerőseim egymástól függetlenül sorra ugyanazt mondják, hogy itthon nagyon durván sok a negatív ember.
2019. márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem alapból aki boldog, kiegyensúlyozott az lefoglalja magát a való életben. Programok, barátok, párkapcsolat, család, munka, és nem neten fog keseregni.
2019. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Magyarországon minden 💩. Csak a húgy nem.


Van még kérdésed?

2019. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én voltam már külföldön és tényleg jobb. (persze attól is függ hol vagy) valahogy az emberek nem szólnak meg mindenért, nem próbálnak lehúzni csak mert már a szemed színére irigyek.

Meg amúgy is jobban élnek, jobb a fizetés, így, ha látnak rajtad egy Chanel táskát nem gondolják egyből, hogy "nézd a hülye p@csa, biztos apuci megvette neki" vagy "biztos sugar daddy van a dologban".

Ez van, ha nem érsz el semmit lenéznek, ha meg tanulsz és lesz egy jólfizető állásod leköpködnek. Ez van.

2019. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!