Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a célja azoknak az emberekn...

Mi a célja azoknak az embereknek akik olyan pólóban járnak amire az van írva hogy magyar vagyok nem turista? Vagy akik ilyeneket írnak ki facebookra vagy ilyen matricát tesznek az autójukra?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit megsérteni, de ezt nem tudom megérteni,abszurd nekem. Miért kell olyan póló amin az áll hogy nem turista? Megszólal és abból is tudni lehet.Nem? Ez nem olyan mintha olyan pólóban járnék amin az áll,hogy ember vagyok, nem egy fa?

2020. máj. 21. 12:27
 1/3 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%

Ezt én csak azoknál tapasztaltam, akik Trianon után elcsatolt területeken járnak, vagy fordítva.

Tehát, hiába elcsatolt országrészről jönnek ide magyar emberek, vagy oda a magyarok. Ezzel jelezve azt, hogy ugyan olyan magyar ember aki kintragadt.

2020. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg, ebben van ráció. Ha ilyen célból hordja valaki azt teljesen meg tudom érteni. Ez így korrekt.
2020. máj. 21. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy csak P.Mobil rajongók.

[link]

[link]

2020. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!