Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ti zuhanyoztok a suliban...

Fiúk! Ti zuhanyoztok a suliban tesi óra után? Nem vagytok szégyenlősök egymás előtt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 15:51
 1/8 A kérdező kommentje:
És ha igen, esetleg vertétek már ki együtt, úgy hogy nem nyúltatok egymáséhoz?
2020. máj. 22. 15:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fürdtünk a tesizuhanyzóban, és nem volt recskaparty.
2020. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
10 perc alatt kinekvan ideje lezuhanyozni, kiverni és megírni a következő órára a házit?
2020. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Elnézést kérek, de én lányként hozzászólok; nekünk amikor alsóban mentünk a kisiskolából a nagyiskolába, hogy az évfolyamunkon a többi osztállyal, a nagy tornateremben tudjunk játszani pókfoci-meccset, vagy akár partizánt is; mi tehát a fiúöltözőt kaptuk meg; így az egész osztály, hogy abban öltözzünk át. Na, és ott olyan büdi áradt a zuhanyzós szobából, ja meg amikor középsuliban is, amikor elsétáltunk a fiúöltöző mellett; onnan is büdi áradt; tehát én azt gyanítom, hogy néhány fiú már belepisilt abba a zuhanyzós részbe is, tehát én oda nem tenném bele a lábamat sem papuccsal, sem sehogy; mert csak mocskosabb lennék tőle én is, meg a cuccaim is. Azontúl, hogy nincs is idő lezuhanyozni úgy igazán, mert mondjuk 10 perc alatt mit csinálsz, és mondjuk kajálnál, úgyhogy praktikus, ha lefújod magad dezodorral, de csak a ruhára; mert ha az izzadt bőrfelületeidet befújkálod vele, nehogy begombásodjon. Nekünk amúgy anno azt mondta a tanár, hogy ha dezodort akarunk pl a hónaljunkra fújni, legalább törüljük át előtte zsebkendővel. De szóval inkább a ruhátokra fújjátok mindenki.
2020. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Szegyenlos? Miert? Edzes utan is zuhanyzunk egyutt, az uszodaban is zuhanyzunk egyutt ... en nem ertem a kerdest. Mit kell ezen szegyelni?


Mondjuk a kozos recska eleg bizarr, de a zuhanyzoban nem szokott ilyen lenni.

2020. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Igaz lány vagyok, de nem tudtunk és soha nem is akartunk zuhanyozni tesi után, mert idő nem volt meg az öltözőben lévő zuhanyzó annyira retkes volt és büdös, hogy szerintem valami gombát tuti összeszedtem volna onnan.

Na de hogy legyen értelme is a hozzászólásomnak, én abban a hitben éltem nagyrészt, hogy nálunk a fiúk nemhogy tesi után nem fürdenek ugyanezen okok miatt, hanem úgy egyébként se :D Persze ez nem mindenkire volt igaz. Ennek tökéletes példája egy évfolyamtársam, aki átjött a lányöltözőbe zuhanyozni, mivel a fiú öltözőben nem jött a víz. Tele volt az öltöző, mindenki csak nézett meg visítozott hogy ez meg miafsz. De szerencsére nem láttunk semmit, mert a zuhanyzók előtt pont van egy nagy lengőajtószerűség, meg így nagyon hamar, kb. 4-5 perc alatt végzett xD

2020. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Már nem vagyok iskolás, de mikor még az voltam, emlékeim szerint senki nem használta.

Idő sem volt rá és a másik ellenérv mellette az, hogy nem éppen volt soha takarítva véleményem szerint. Általában mindig megvolt az alap szaga, szerintem több vizeletet láttak a tusolók lefolyói, mint vizet. :D

Meg sem fordult a fejembe.

2020. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
lol
2020. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!