Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok ti mennyire vagytok...

Lányok ti mennyire vagytok egymás előtt szégyenlősek? Kicsit cikinek tartom. Lent folytatom.

Figyelt kérdés
Sulitáborban vagyunk. Közös zuhany, öltöző, 8 személyes szoba stb... Nekem pont megjött reggel. Nem ciki ha zuhanyzás közben meglátják? Másik két lánynak is megvan, de őket nem érdekli az sem ha a zuhanyzóban felteszik a tampont. Normális válaszokat előre is köszönöm.

2018. júl. 29. 11:22
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia, egyáltalán nem ciki, ha meglátják, nem ciki, hogy menstruálsz. Különben is, mit tudnál csinálni, ha ciki lenne sem tudnád megállítani a vérzést, szóval már csak emiatt is felesleges aggódni. :) De azért a tampont szerintem illik a wc-ben felrakni, nem mások előtt.
2018. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is erre gondoltam. Tőlem kért ma egy tampont, kilépett a zuhanyzóból és egyből fel is nyomta.
2018. júl. 29. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azigen. Nem semmi, mi megy manapság.
2018. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én még azt is szégyellem ha a zsinórt meglátják. Mindenki meztelenül fürdik, én sem akarok kilógni a sorból.
2018. júl. 29. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!