Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki még szeret egyedül...

Van aki még szeret egyedül megélni ilyen pillanatokat, hogy kiültök/kiálltok valahova, ahonnan szép a kilátás, és csak élvezitek?

Figyelt kérdés

Van nekem egy ilyen szokásom, ami miatt sokan hülyének néznek a környezetemben (már akik ismerik ezt a tulajdonságomat), hogy szeretek hosszú percekig bámulni egy panorámát, és közben csak üldögélni, bambulni ki a fejemből.

Például kiülni a Gellért hegy egyik pontjára, vagy a Szabadság hídra, vagy akár csak a lakásunk erkélyére, és élvezni a kilátást, beszívni a hangulatot, álmodozni, gondolkodni mindenfélén, ami épp a fejemben kering. Annyira fel tudnak tölteni az ilyenek mentálisan.

Nem vagyok amúgy különösebben se magányos, se introvertált meg semmi ilyesmi. Rendszeresen élek társasági életet, és eljárok szórakozni (illetve eljárnék, ha nyitva lenne bármi is), de ugyanígy szeretek néha egyedül maradni a gondolataimmal, és megélni ilyen nyugisabb perceket is.

Rátok ez mennyire jellemző??


26/F



2020. máj. 22. 19:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Főleg mostanában vettem azt észre magamon ,hogy szeretek kiülni ilyen nyugis helyekre és csak élvezni a csendet, nézni a tájat. Van a közelünkben egy dombon egy pad amiről rálátni az egész városra, gondolhatod hogy mennyire imádom :D a telefonomon megy a lofi(chilles zene) és csak élvezem.

A sok stressz mellett rájöttem hogy meg kell tanulnom élvezni a szépségét az életnek, és ennek hála rengeteg időt töltöttem ilyen helyeken elmélkedéssel.


Legjobb dolog szerintem a világon:)

2020. máj. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretném, ha gyakrabban lenne rá alkalmam. Meg imádom nyári éjszakákon a csillagos eget nézni és gondolkodni.
2020. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet. Akár a szobám ablakában is szeretek ilyen melankolikusan ücsörögni, főleg napfelkeltekor, vagy vihar közben:)
2020. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
igen, nagyon :))
2020. aug. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen de csak ha egyedül vagyok
2020. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Eggyé olvadni a természet szépségével csak egyedül lehet. Én 60 éve rendszeresen csinálom. Még a horgászataim is erről szólnak.
2020. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon szeretem én is ezt a fajta meditációs tevékenységet!


De most már bejött a hűvösebb, esős/szeles őszi idő és csak úgy ácsorogni - odafagyna az ember a saját lábnyomához!


Leülni pl. egy kültéri felnőttek testsúlyához alkalmazkodó kültéri fitness eszközre leginkább tavasszal és nyáron érdemes. Esetleg kora ősszel...


(Ha éppen enyhül egy kicsit a hűvösebb évszakkal törvényszerűen beköszönő hideg időjárás, akár több napig, akkor lehet hosszabban időzni...) Elő szokott fordulni még januárban is!

2020. okt. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szintén jellemző rám. Kb. egykorúak vagyunk, Bp.

Nem kell vele foglalkoznod, mások hogy viszonyulnak hozzá.

2021. jún. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!