Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki halogatós,...

Van itt olyan, aki halogatós, "mindent az utolsó percben" típus? Ha igen, miért jó ez?

Figyelt kérdés
Pl. olyanokra gondolok, hogy az utolsó napokban döntenek a gyerek nevéről, vagy sokáig döntik el azt, hogy hová menjenek nyaralni, nagyobb bevásárlást végezni stb.
2020. máj. 23. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Én néha szoktam,de inkább tanulásnál nem ilyen nagy dolgoknál. És azért mert fáradtnak vagy kedvtelenek érzem magam hozzá. Ahogy ma is ez van meg mot fejfájás miatt is. De én se szeretem magam amikor halogatok csak ha megis elkezdem nem mindig tudok rá fókuszálni. 17l
2020. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem jó módszer.

Én is ilyen vagyok, és nincs semmi jó járuléka.

2020. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lustaságból adódik nálam a halogatás.

Csak pillanatnyilag jó, mert addig sem kell adott dologgal foglalkozni.

2020. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sokszor, nálam is egyszerűen a lustaság áll a háttérben.
2020. máj. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is halogatok, semmi jó nincs benne, ha egy mód van rá, ne légy ilyen!
2020. máj. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az vagyok-e. De amikor halogatok, akkor gondolkodom, hogy hogyan lenne jó, az nem lustaság, mert van, hogy még éjszaka is arra ébredek, hogy még valamire nem gondoltam addig.

Amiben biztos vagyok, azt az első pillanatban megcsinálom, hogy többet gondolni se kelljen rá, el legyen intézve. Azt nem is tudnám halogatni, zavarna, hogy nem csináltam meg.

De van, aki az egyszerű, gondolni sem kell rajta dolgokat halogatja, mint a számlabefizetés, dolgok helyére rakása, cipőpucolás, és reggel indulás előtt kapkod vele.

2020. jún. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!