Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már szinte mindenki youtuber....

Már szinte mindenki youtuber. Te miért vagy kíváncsi rájuk?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 19:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10


Miért nem filmet nézel?

2020. máj. 26. 16:10
 12/15 Laylah ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én az átlaghoz képest nagyon ritkán használom a YT-ot. Többnyire a zenei lejátszási listám fut a háttérben, amíg mondjuk játszok vagy főzök, vagy ilyesmi.

Ezen kívül alig pár embert követek, azoknak sem minden videóját, átlag hetente-kéthetente egyszer nézek körbe. Tanulom magamat én is szoktam nézegetni, ha számomra érdekes témát vet fel, ezen kívül Tízes lista (holott néha elég marhaság), TEDx Talks; Mia Maples netről rendelős videóit, mivel utálok vásárolni járni, inkább rendelek akár külföldről is, és így láthatom, hogy melyik webáruház milyen minőségű és stílusú ruhákat árul anélkül, hogy egy forintomba is kerülne. School of Affluence-et is követem, hiába egy irdatlan golddigger, eleganciáról hasznos dolgokat tud mondani. Újabban fedeztem fel Aly Art-ot, ő egy orosz nő, és a Kibbe rendszer szerinti testtípusokkal foglalkozik hobbiból, érintve néha a színelmélet területét is. Ahogy láttam, cover videókat is csinál, de az nem érdekel. Ami még ilyen fun csatorna és nézegetem, az Brad Mondo, ő egy amerikai fodrász. Legtöbbször mások (amatőrök) hajas videóit nézi és reagálja, de sok tanácsot is ad az otthoni hajápolásra vagy akár vágásra, festésre is. Ezt tényleg csak a szórakozás kedvéért szoktam nézegetni unalmas perceimben.

2020. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Dorci1999 ***** válasza:
Kb hetente egyszer nézek meg kb 2 vidit. Azért mert érdekes a tartalma, vagy hasznos tanácsok vannak benne, vagy jobb kedvre derít mert vicces.
2020. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A youtubon található tartalom nagyrésze egyszerű, könnyen fogyasztható, ráadásul ingyenes szórakozás, ami nem vesz el sok időt. Ráadásul mindenkinek van a saját izlésének megfelelő.
2020. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sütős-főzős, kreatívkodós videókat szeretem. Meg régebben néztem sminkelős videókat, de mára kialakult a rutinom teljesen, illetve megvannak azok a termékek, amik beváltak, nincs szükségem random idegenek tanácsára. Egy kivétel van, profi sminkeseket szívesen nézek munka közben a mai napig, illetve az ő szavukra adok valamennyire.
2020. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!