Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, ha van egy...

Mit lehet tenni, ha van egy kislány, aki lelkileg még kicsi, de már testileg fejlett és nem tudja elfogadni ezt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 15:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Átérzem! Nekem 12 évesen jött meg, az normális, viszont nálam az volt a probléma forrása, hogy fiús lány voltam, fiúkkal barátkoztam, és eszem ágában sem volt nőiesnek lenni, undorodtam mindentől, ami lányos, a másik meg ugye, hogy a barátaimmal ugyanez nem történt meg (és hát tudtam, hogy velük nem is fog), így volt kivel megbeszélni. Ez alapból rögtön valami titkolnivaló dolog lett számomra. A testem se tetszett, tükörbe se akartam nézni, szörnyű volt, legalább 2 évig... Még otthon is úgy cseréltem a betétet, hogy ne hallja anya, hogy mikor csinálom, meg úgy dobtam ki a kukába, hogy beletúrtam a szemetek közé, és alulra raktam a betétet, hogy ne lehessen látni. Egyszer átvérzett egy bugyim, de azt is annyira szégyelltem, hogy valahogy kicsempésztem itthonról és kidobtam egy utcai kukába. Folyton leírtam a naplómba, hogy csak azt várom, hogy öregasszony legyek.

Velem egyébként nem csináltak semmit, elég jól elrejtettem az érzelmeimet is, persze eleinte valamennyire látszott rajtam, anya is próbálkozott ilyenekkel, hogy ez minden lánynál elérkezik (na ezt akartam hallani legkevésbé), meg fogalmam sincs, még miket mondott, de mindtől csak rosszabb lett. Fogalmam sincs, hogy ha elvittek volna pszichológushoz, az segített volna-e ezen, vagy sem. Nekem egyedül csak az tudott segíteni, mikor már voltak lány barátaim és volt kivel megbeszélni, meg ugye lassan megszoktam, ahogy kinézek, elkezdtem csajosabb cuccokat felvenni és egy idő után megtetszettem magamnak bennük. Szerencsére a mai lányok elég korán érnek, lassan biztos lesz a kislánynak is olyan barátja (vagy minimum osztálytársa), aki nőiesedik.

2020. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

engem még 21 évesen is kísért, kár hogy magánklinikára nincs pénzem, amúgy meg egy rák se biztosíték rá hogy tényleg megszabadítanak a méhedtől.

majd beletörődik vagy nem. ne várd hogy örüljön neki, hogy havonta egyszer innentől hatvanéves koráig vagy amíg meg nem oldja a helyzetet havonta egy hétig ömlik belőle a vér... menstruálni a világ leggusztustalanabb dolga, fáj, kényelmtelen, foltokat hagy, büdös... mióta 15-16 évesen elkezdtem egy barátnőm tanácsára tampont használni, valamivel elviselhetőbbb. legalább nem látom és nem mocskol össze mindent.

keríts neki egy nesszeszert amibe suliba viheti a betéteket. meg ha akarja próbáljon meg tampont használni. (csak magyarázd el neki normálisan mit csináljon vele)

2020. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Otthon tartani a kritikus napokon az iskolából. Otthon is tud tanulni, kevesebb probléma. Ha ez hosszabb idő, mint amit a szülő igazolhat, akkor a gyerekorvossal igazoltatni, kiíratni.

Megkérdezni őt magát, hogy mit csináljunk, hogy jó legyen.


Igazából az sem lenne ördögtől való, ha minden nő otthon maradhatna azokon a napjain, amik kellemetlenek neki máshol. Hogy minden váltáskor mosakodhasson, pl.

2020. jún. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
WTF?
2020. aug. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!