Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is szánalmas...

Szerintetek is szánalmas viselkedés ez?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok tőle, hogy itt a gyakorikérdések (is) tele van olyan "férfiakkal", akik egy-egy kérdés alatt próbálnak azzal "férfiasnak" (vagy én nem is tudom minek) tűnni, hogy perverzkednek. Például adott egy kérdés: "Szerintetek szép ez a lány?" és erre az okos "férfiak" olyanokat válaszolnak, hogy "D*gnám" meg "Húú de megb..nám" vagy "Kivertem rá". És ehhez hasonlók. Ezek ennyire buták, hogy azt hiszik ez "menő"? Vagy nagyon fiatalok még? Szerintem extra szánalmas, ha egy férfi így viselkedik :D Kiábrándító a való életben is, úgyhogy nem értem, miért gondolják, hogy ez bejön bárkinek.
2020. máj. 25. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Elég alacsony ingerküszöböd lehet, ha ilyenekkel vagy képes foglalkozni. Őszintén, kit érdekel mit mond egy idegen ember egy másik idegen emberről?

Csak szerinted gondolják azt emiatt, hogy menők vagy buták. Aki ilyeneket ír, azért írja ezt, mert ő olyan, aki ilyeneket ír. És kész. Nem gondol bele abba, hogy na most menő leszek és ezt írom:.

2020. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Az még ennél is szánalmasabb hogy egyik felhasználó copy paste üzeneteket küld folyamatosan, 2 külön reggről is hogy ismerkedne hosszú távú szex kapcsolat céljából, és fényezi magát :)))) annyira se hajlandó hogy átírja a szövegét:))
2020. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
édes mézes/csokis isler? :)
2020. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Elsőnek igaza van.

Egyébként meg vagy trollkodnak, vagy viccesnek érzik. Megjegyzem, szerintem a "szerintetek szép XY a fényképen" típusú kérdéseknek sincs sok értelme, nem csoda ha hasonlóan bugyuta válaszok érkeznek ezekre.

2020. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szánalmas, de ha akkora a lőcs, hogy felállva nem kap vért, így oxigént az agy, akkor nem csoda az IQ zuhanás 😉


Nem kell faszállító képeket kirakni, és akkor nincs gond. Persze ez nem menti fel a „dugósokat”, de ha a kérdező kihívja magára őket, akkor ne csodálkozzon! Aki k🤭rvának áll... ugye 🙂

2020. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!