Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz tulajdonság ha én nem...

Rossz tulajdonság ha én nem tudok távkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Ha interneten ismerkedek meg vkivel, én nem tudok 2-3 napnál tovább beszélgetni vele. Már készültem így párkapcsolatra is, de én nem tudtam elfogani. Kizárólag ha azzal a személyel egy iskolában/munka helyen vagyunk. Amúgy meg képtelen vagyok rá, akár milyen jó is a másik személy.


Mennyire rossz tulajdonság ez?


És az összeszedetlen szövegért elnézést!


2020. máj. 26. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Túlzásnak tartom,hogy egy helyen kell dolgoznotok.Az teljesen elfogadható,ha nem szeretnèl távkapcsolatot.
2020. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mármint összefoglalva legyen egy köszön hely, ahol együtt vagyunk.

A munkát meg diákmelóra értettem. 16 vagyok

2020. máj. 26. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez normalis szerintem.

A neten akik abszolut idegenek es ez forditba is igy van hogy te is idegen vagy igy csupàn màr az is hogy joismerösök baratok legyetek is alig tud kialakulni.

Ezert is van az mint itt is hogy siman megengednek maguknak mindenfele hangnemet mert nincs mögötte ember csak egy cyberkapcsolat az egész, vagy a füzödumàk mögött is latszik hogy amugy szàzadrangu a masiknak egy full idegen az éterböl.

Talàlkozàsnàl meg rendszerint ki is derül, hogy ég és föld a különbség annyira nem vagytok egy vilàg.


Teljesen màs szemelyesen ismerkedni ismerös közegen keresztül mint random idegenekkel.

2020. jún. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!