Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyek azok a tulajdonságok...

Melyek azok a tulajdonságok és szokások, amelyek a legjobban idegesítenek titeket egy emberben, amit ki nem állhattok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Megbízhatatlan,hűségtelen,hazug,késik egy találkozóról vagy 1 órát/lemondja a találkozót 1 órával előtte, úgy amblokk paraszt és/vagy lenéző
2020. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Ki nem allhatom a sok videkit aki felkoltozott varosra es itt parasztkodik.

Utalom a sok elmaradottat, aki a XXI.szazadban nem sporteszkoznek hasznalja a kerekpart, hanem azzal kozlekedik.

2020. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
90%

2-es:

Ezt ugye nem gondoltad komolyan?

Nem tudom, jártál-e már pl Koppenhágában vagy Amszterdamban (úgy sejtem, nem). Gyakorlatilag a legnépszerűbb közlekedési eszköz, mindenki azzal jár. Szerinted ezek elmaradott városok? Leragadtak a 19. században?

2020. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Ne keverjuk mar Amsterdamot Budapesthez ... hollandoknal sikatorok es csatornak vannak, parkolni sehol sem lehet, ezert jarnak kerekparral.


"(úgy sejtem, nem)" ... rosszul sejted legalabb annyiszor voltam amennyi idos vagy evekben (ha jol sejtem) :)

2020. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha Amsterdamot akarod hasonlitani, akkor hasonlitsd Szentendrehez. Nem a merete miatt, hanem a stilusa miatt. Szentendren is kevesen autoznak a cityben.
2020. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Ma-holnap helikopterrel meg urhajoval fog kozlekedni az ember, erre par paraszt klampirozik a koruton, mert nekik is letjogosultsaguk van. Hat en ezt nagyon utalom :)
2020. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Agyamra mennek a túl pozitív és túl energikus emberek.
2020. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Maradjunk annyiban, hogy mindketten rosszul sejtettük, amit sejtettünk.:)

Egyébként én semmit nem hasonlítottam Budapesthez.

Egyszerűen úgy értelmeztem a válaszod, hogy a kerékpárt általában tartod elavult közlekedési eszköznek.

Ettől függetlenül szerintem a kerékpárnak Budapesten is megvan a létjogosultsága (nem feltétlenül a város két legtávolabbi pontja közt), de a még régebbi, még elavultabb gyaloglásnak is.

2020. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hűtlen, megbízhatatlan, hazug, álszent, pszichopata, alkoholista embereket utalom, meg a passzív agresszív embereket
2020. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Az arrogancia, a feljebb valóság érzése, és nőknél a másik lenézése.
2020. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!