Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan várják el az emberek...

Hogyan várják el az emberek hogy betartsuk a szabályokat(pl: a zöld lámpán megyünk át nem a piroson) ha mások nem tartják be?(ez csak egy nagyon eggyszeru példa volt) ?

Figyelt kérdés
Már elegem van abból hogy megmondják mit hogy csináljak hogy ennyire de nagyon szabályos ez az ország persze szeretném ha igy lenne de nincs igy. Rengeteg példát tudnék mondani pl elvárták hogy hozzak igazolást a banktol hogy ez tényleg az én számlám e nem másé miközbe minibálbérre jelentenek be. De ez is csak egy példa volt a több 100 bol már.rajtam senki ne kérje számon mér nem veszek fel maszkot a boltba mer jaj de szabályosak vagyunk miközbe rákos embert küldenek el a korházbol mer arra nincs kapacitás stb de ez is csak egy példa volt ráadásul alig hordanak maszkot az emberek nem is értem milyen jogon oktatnak meg kiabálnak velem. Ja de hogy ennyire szabályos mindenki és minden mostmár értem..?
2020. máj. 28. 15:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudnád a barátaidnak sajnáltatni magad ? Bár gyanús, hogy egy ilyen hisztigépnek nincsenek barátai...
2020. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem könnyű. Sok megrázkódtatás ért. És rengeteg energiát felemészt és nehéz miatta az életed.

Én ezt telejsen megértem és azt is elfogadom, hogy emiatt haragszol. Sőt! Ezeknek az embereknek az apja szrjon gcit az anyjuk ravatalára! Rohadjanak meg! Bizony!


Nagyon sajnálom, hogy ilyeneket kellet neked ez édesapádnak átélni... :( ez szomorú.


Ha van benned ilyen írd ki magadból. Sokat segít. Nagyon részletesen írd le papírra kézzel. Ez működő terápia.


Jogilag ezeknek nem szabad megtörténni!!!


Kérjetek ilyenkor segítséget.

Iszonyatosan felemészt bárkit a kiszolgáltatottság és tehetetlenség.

És mondok még durvábbat! A rendőrség és az ügyészség is néha tehetetlen. De ha nem kérsz segítséget, nem kapsz még azt sem!


Ellenben!

És ez nagyon fontos, hogy lássad, mert Számodra jelent kiutat a helyzetből!!

Az emberek nagy része nem gonosz. Nem olyan, akivel rossz tapasztalatod volt. Sőt! Az emberek 2/3a kifejezetten jó szándékú és nagyon érdekes személyiség, akivel jót lehet beszélgetni bármiről. De...

De van néhány deviáns. És ezek akkora phaszkalapok, hogy az embernek az életkedve el tud menni tőlük! Elég, ha 10 000ből 1 ilyen. Fú de utálom őket!

Szerintem itt mindenki utálná őket!


1 ne azonosíts a keserűséged miatti általánosításoddal másokat ezekkel. Lássad, hogy vannak más emberek is.


2 Ha már elítéled, ne legyél te is olyan, mert saját magadat fogod utána gyűlölni. És az nagyon fájdalmas.


Remélem segít ez a pár sor.

2020. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15%
#11 ne szíved a vérét már, nem tehet róla, hogy hulladék emberek elvették a lelki nyugalmát! És ki van, ha nincs neki senki, aki segítsen? Akkor még jobban szivatni fogod? Milyen alapon? Miért akarsz neki még több rosszat?
2020. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%

Incelkém, szóval csorgattad a nyálad egy csajra, a pasija meg beverte a képed?

Hát így jártál. A hapsi is kb az ősember szintjén rekedt meg ezzel a stílussal, de te sem vagy kevésbé szánalmas. Főleg hogy idejössz sírni és alanyi jogon követelni magadnak, hogy te bizony fensőbbrendű vagy másoknál, mi az, hogy bármilyen szabály is vonatkozik rád. Ez nem így megy.

2020. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Mert ha én nem tartok be egy szabályt és pont engem b-sznak meg érte, akkor hiába vergődök, hogy de a marinéni is átment a piroson.

Egyébként meg nem állatok vagyunk, tanuljunk már meg bizonyos szabályok között élni és viselkedni.

Rengeteg értelmetlen és nonszensz szabály meg törvény van, de sok olyan is létezik, amik okkal jöttek létre, egymás és saját magunk védelme érdekében.

2020. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem szívom a vérét, észhez akarom téríteni, hogy egy kicsit vegye már észre magát. :)

Mindenkivel történtek szarságok, képzeld, velem is- nem is kevés. Mégsem hisztizek.

2020. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mellesleg, az érvei is totál hülyeségek. Azért bámul nőket, mert megverték? Faszt. Ez csak perverzió. Azért megy át a piroson, mert belekötöttek? Ez meg csak netto hülyeség...

Akkor keresse meg azokat, akik bántották, és rendezze le, dr miért másoknak akar àrtani, akiknek közük nincs hozzá...?

2020. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt, hogy téged bántottak és a szabályszegések téged érintettek negatívan úgy vezeted le, hogy bántasz másokat és szabályt szegsz, ami másokat negatívan érint akkor te is egy olyan tapló paraszt vagy, mint az emberek, akik bántottak téged, kifogások ide vagy oda. Nem így megy előre a társadalom, hogy önkényesen eldöntjük, hogy ránk most ez a szabály nem érvényes mert [insert valamilyen kifogás]
2020. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17: az, hogy nőket bámul, az szerintem nem perverzió. :)
2020. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha csak rájuk nez, az nem. De ha meredten bámul, az már ijesztő, ès beteges...:)
2020. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!