Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a férfiak milyen...

Szerintetek a férfiak milyen tulajdonságokkal bírnak általában?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy többen is szokták mondani, a férfiak általában gyerekesek, leragadnak ez bizonyos kornál, meg egyszerűek, mint egy faék, nem az agyukkal gondolkodnak, stb. Mit gondoltok erről?

2020. máj. 28. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem lehet ilyen nagy csoportra, mint az emberiség fele, ráaggatni ugyan azokat a tulajdonságokat.
2020. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy általában. Egy általános viselkedés tapasztalható.
2020. máj. 28. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Logikusabban látják a dolgokat mint a nők, annyira nem az érzelmek vezérlik őket. Gyerekesek ami által sokkal jobb a humoruk, viszont néha szentimentálisabbak is ez által. Jobban engednek az ösztöneiknek mivel erre van szükség a túléléshez és a párkereséshez.
2020. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2: Még az sem. Egy átlagos ember ismer hány férfit? Max. pár százat. Az alapján megállapít egy "általános viselkedést." Pár száz ember alapján, miközben több billió férfi él a földön, mind különböző korú, hátterű és kultúrájú.
2020. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es. Ne haragudj meg, de marhaságokat hordasz össze. Először is, ahhoz, hogy egy halmaz elemeiről valamilyen tulajdonságot állapítsunk meg általánosan, nem kell ismerni a halmaz minden elemét. Ezt szokták alkalmazni pl. közvéleménykutatásoknál is. Lényege, hogy pár ezer ember viselkedését (ha épp azt vizsgálják), ki lehet vetíteni arányosan több millió emberre, nem kell több millió embert felhívni egyesével telefonon, hogy szokásukról kérdezzük. A másik, hogy több billió férfi él a Földön (a Föld az nagy f betű amúgy, mert nem a talajtól van szó). Ember, tudod, hogy mennyi 1 billió? Milliószor millió, azaz ezermilliárd (1 000 000 000 000). Tehát szerinted több ezermilliárd férfi él a Földön, miközben a Föld népessége majdnem 8 milliárd fő. Valahogy nem jön ki a matek.
2020. máj. 28. 19:38
 6/9 A kérdező kommentje:
*Általában a férfiak szeretik a p inát. Na tessék, meg is állapítottuk, pedig nem ismerjük a Földön lakó összes férfit, elég volt hozzá magunkat ismerni, meg még néhányat.
2020. máj. 28. 19:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Mint korábban is írták, senki se egyforma. Valami oknál fogva engemet is jobban vezérelnek az érzelmeim, mint az eszem. Például tanulhatnék mérnöknek, mert megvan hozzá az eszem, de helyette inkább az érzelmeimre hallgattam és a milliószor alacsonyabb színvonalú egészségügyet választottam.

Tudok komoly lenni illetve gyerekes is. Ha kisgyermekek vesznek körül hihetetlen módon képes vagyok lealacsonyodni a szintükre és bármilyen hülyeségbe belemenni, de ugyanakkor képes vagyok órákon keresztül elfilozofálni az életről, politikáról és egyéb dolgokról :D

Pozitív tulajdonságaim röviden tehát: Érzelmes, empatikus, hűséges, törődő

Negatív tulajdonságam: rasszista (ez nem divatból alakult ki nálam, gyermekkori trauma okán egy bizonyos népcsoporttal szemben), lusta, néha makacs :)


19

2020. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kevésbé mutatják ki az érzelmeiket, nehéz kitalálni, mi jár a fejükben, mikor sokszor magukba zárkóznak, hiszen nem szeretnek annyira cseverészni mindenféléről, mint a nők. Még azt is észrevettem, hogy nem bírják követni a női trendeket, például ha egyes nők órákat töltenek fodrásznál, boltban stb. egy-egy új frizura, ruha megszerzéséért, a férfiak meg vagy észre sem veszik a különbséget, vagy nem tetszik nekik, egy-egy most trendi ruhára vagy hajra képesek azt mondani, hogy régimódi, szóval nem értik a női divatot. Munkahelyen a férfiak nehezen fogadják el a nőket, főleg a fiatalokat, nem értékelik annyira a teljesítményüket. Kiragadott példák, biztos nem általános.
2020. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Off: "egy-egy most trendi ruhára vagy hajra képesek azt mondani, hogy régimódi" - ezzel nem lehet, hogy azt akarják csak mondani, hogy gyerekkorukban időseken látták ezeket, vagy láttak nagyon hasonlót viselő öregeket?
2020. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!